Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kayganlastirici

romslayer

Öne çıkan mesajlar

CaNNi said:

Çok fakirim ben evet. Arabam yok villalarda da yaşamıyorum jakuzilerde takılmıyorum vs. vs. O yüzden para mevzusu yapma çok ezilirim karşında asda.
Kız konusunda da kıbrıstayım 5 senedir. Hiç boş kalmadım diyebilirim. 2 seneye yaklaşan da ilişkim var şuan da kime anlatıyorsam. Neyse ağlamaya devam etme olarak algılar siz zenginler.

http://i.imgur.com/lhDLy.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ahaha kafanız mı iyi lan tükürülür mü tükürülmez mi tartışıyorsunuz.

Lan bu kayganlaştırıcı için durex play falan masaj için iyi denmiş değil olm.Bana sonrasında yapış yapış olmayanı lazım başta iyi de bir süre sonra hepsi yapış yapış oluyor kuruyor falan o zaman çok sıkıntı oluyor.Uzun soluklu etkili yok mu bildiğiniz ?
Sosyal ağlarda paylaş

CaNNi said:

Harbi diyorum tükürüğe laf eden eskorttan ve elinden başka sevgilisi olmamıştır. Arkadaşın dediği kuruluk durumu harici kayganlaştırıcıya gerek yok. Seks hayatı rutinin olmuşsa zaten siz bakirler gibi ön sevişme sırasında titreyerek boşalmışçasına bol ıslanma olmaz. Aksi durumda girişte tükürürsün o seni sonuna kadar götürür. Arkana 1-2 şakşakçı alıp konuşmak seni haklı çıkarmaz cano. Yaşayarak anlayacaksın.

her ne kadar ikinci paragrafı komiğime gittiyse de eleman haklı tükürük götürür artık uzun süreli ilişki yaşıyorsanız ama ilk zamanlar play'e takılabilinir uyuşma süreci ve kızın tribi varsa
Sosyal ağlarda paylaş

CaNNi said:

Olay tükürük olayı değil. Eleman tükürenler bakirdir dedi. Olay o.

2. olarak vajinaya tükür kimse demedi. Tükürüğü sürersin kendi neyin varsa artık.
Götünüzden laf uyduruyosunuz. Ekmek tekneniz lan o sizin yapmayın etmeyin.

*imla.

Allah aşkına şu process'i anlatsana bize.

Tükürüğün var şimdi. Nereye gidiyor bu? Avcuna tükürüp ŞAP diye hatuna mı vuruyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...