Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Out Of Order - Süper bi adventure sadece 8.7 MB

arcane

Öne çıkan mesajlar

ad olayı çok kolay bulunca güleceksin baya :)
benim jetonum baya geç düştü

oyun nedir neyin nesidir diyenler için şunu da bi copy paste yapayım: (çevirmiyorum çünkü ingilizce bilmeyen birinin oynamasına imkan yok)
Out Of Order is a traditional 2D pointy clicky adventure game. It's a comedy thriller why-dunnit which could almost - almost - fall into the category "sci-fi". But only if it's pronounced with a non-silent "c" and to rhyme with "iffy". It's high-res and high colour, consists of around 30 rooms, took about 3 years to make and is, thanks to a sudden change of heart and a lazy streak about 4-foot wide, free. Yes, free. As in... free.

diyaloglar monkey island ta ki gibi.soruyu siz seçiyorsunuz.ve gayet güzel espriler var.[hline]http://www.geocities.com/tunaozuak/kasaparcane.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ben biraz ilerledim, office blockta şifreyi bulmayı çalışıyorum pc deki user ı buldum,
you force heaven to be empty cümlesinin anlamı üzerinde yoğunlaşmış vaziyetteyim. Bitireyim tam çözüm yazarım buraya herhalde. Ama ben beğenmedim fazla, bir monkey olamaz bu oyun. Sıkıcı geldi biraz, ısınamadım nedense grafiklerine filan. Konu güzel, diyaloglar idare eder.
Sosyal ağlarda paylaş

mexinth şu an aynı yerdeyiz ama bende bulamadım ne user ı ne şifreyi gazetedeki ipucuna göre şifreyi çözmeye çalışıyorum ama ing okunuş tarzları falan olaya girince karıştı.
Bu arada oyun benim çok hoşuma gitti zorluk felam sewerim yani böle oyunlar warsa daha yazın da oynayak eğlenek falan fistan....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 22 Mart 2003 07:28 tarihinde demiş ki:
ipucu vericem isteyenler özel mesaj atsınlar oranın çözümü için
urban leopard dan aldığınız gazte küpüründeki konser davetiyesini baz olarka alın, çok kolaylaşıyor[hline]Speak to me now, and the world will crumble,
Open the door, and the moon will fall...

hoca özelden yazın yeter yahu.oynamadım ben daha oraları[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Çözümsel Bilgi içermektedir

username kolay, zack bende şifrenin çözümü için gazetede ki okunuşla you force heaven to be empty i karşılaştırıyorum.
Yani şifresel bazda veri elde etmek için, bayağı yaklaştım. Username çok gözönünde zack bi bakın ofisin içinde, nasıl göremedim diyeceksin kesin!

İyi eğlenceler dilerim.

Çözümsel içeriğin sonu

Evangelion ve diğer bilimum yüklemeyi beklerken iyi oyaladı bizi bu oyn gene de hakkını vermek gerekli
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar icq dan bende out of order hakkında konuşmayın lütfen
dalıp spoiler yapıosunuz 2 kişi yaptı bugün :)[hline]Until the philosophy which holds one race,superior and another inferior,until the color of a man's skin is no more significant than the colour of his eyes,until the basic human rights are equally guaranteed to all without regard to race there will be a WAR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...