Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Her dakika Screenshot

Qahlel

Öne çıkan mesajlar

Şimdi 0'dan yeni bir karakter daha açıcağım. Bu karakteri oynarken hikayesini de daha sonradan yayınlamak için RP olarak yazmak istiyorum. Dolayısıyla arkaplan da her dakika başı screenshot almak için printscreen tuşuna basacak bir program kullanmak istiyorum. Çünkü insan oynarken printscreen'e basmayı unutuyor. Ah keşke şunun SS'ini alsaydım diyor. Ama iş işten geçmiş oluyor.

O günkü oyunum bitince gereksiz gördüğüm tüm SS'leri temizleyip uygun bir albüm yapıcam bu sayede. Yani karakterin resmen resimli hikayesi olacak.

Bunun için Autoit'de basit bir program için 2 satır yetiyor. Ama böyle bir şey yazarsam kazayla 3rd party yazılım diye ban yemek korkuyorum. Haksız mıyım ne düşünüyorsunuz? Support'a önceden ticket mi açsam bunun için? Yoksa resmi forumların çalışmasını mı beklesem orda başlık açmak için?

kaynak: http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/z84mt/screenshot_of_each_minute_of_my_char/
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar laf sokmayı yardımcı olmaktan daha çok seviyorlar. Halbuki bu forumun amacı bilgi paylaşmaktı, en azından eskiden biz öyle yapardık.

G15 yada türevi bir klavyen varsa bunu çok rahat yapabilirsin. Her dk atadığın tuşa basar güzelce. Banda yemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...