Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GW2 Artılar & Eksiler

Qahlel

Öne çıkan mesajlar

@dreagloth 'un bana olan takıntısı geçmemiş ne yazıkki. yanlış ne diye göster desem, gösteremeyecek diye bana bok atıyor gene ;) kimseye alma demedim. hatta alın oynayın dedim. işte gözleri görmek, kulakları duymak, ağzı okumak istemeyince insan böyle oluyor :D

not: mufleyalsi ne demek ya? kafamızdan kelime mi atıyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

Qahlel said:

@bck
http://img687.imageshack.us/img687/3369/20120902130118.png
toplamda 5 silah. nitpicking-in bokunu çıkarmayalım.

her klas tek tek şu kadar silah kullanıyor demedim. ortalama dedim. aradaki farkı okuyarak anlayacak kadar kapasitenizin olduğuna inanmak istiyorum.

rifle pistol nerde var baska sılah ? sonradan cıkıyorsa bılmem
Sosyal ağlarda paylaş

ya bana göre tek eksiği var.

zaten pek levellamıyorum canım sıkılırsa giriyorum genelde Pvp yapıyorum fakat armorlar görünüşleri çok tek düze.

class ayrımları çok zor yapılıyor.
tabi şu an kendi bilgisiz ve alışlanlıklarımızdan da öyle ama yine de sınıflandırma yapsalar iyiymiş armor görünüşlerinde.

ha bir de level kasmanın wvw haricinde hiçbir faydası yok boşuna pve yapıcam raid kurarız diyen varsa oynamasın. onun haricinde tam aradığım oyun.

giriyorum spvp ye build değiştiriyorum gem sigil değiğştiriyorum falan güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

@blindsnake
ben de aynısını düşünüyorum. trading post dışında bir trade olmaması kötü. hani üzerine tıklayıp trade dicen, pencere açılacak itemi koyucan o da koyucak sonra karşılıklı konfirme edeceksiniz gibi bişiy.

@Grast
evelsi gün bikaç arkadaşla zindan yapmaya çalıştık. aynı overflow-a girmemiz 1 saatten uzun sürdü. zindan 30dakika da bitti.

@mardox
tamamen subjektif bir durum. ama zevk verir diye düşünüyorum. fakat uzun süreli olarak bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim isteğim böyle tf2 gibi gireyim adam doveyim çıkayım
arada kafama eserse daha meşakatli bir şey de olur niye olmasın

gw1'de 8v8 (ya da 12, hatırlamıyorum tam) pug faction kapışmaları vardı mesela o tarz

level kasmam lazım hnggghh kafasına girmek istemiyorum artık şu saatten sonra, kendiliğinden akıyorsa ne ala
Sosyal ağlarda paylaş

ThiefTyria said:

Xenocide said:

ThiefTyria said:

Hannibal44 said:

5 kişi report ederse banlanıyor mu ? Sanmıyorum böle bi şey olacağını o zaman 5 kişilik bir arkadaş grubu bütün serverı banlatabilir.

Ben ban yedim mesela 30 saat oldu ticketa cevap bile yok,muhtelemen 5 gün sonra ticketa cevap gelicek 72 saat ban yediğim için lollololol diye okucam maili
Almayın oyunu aldırmayın piyasada yönetim açısından çok iyi oyunlar var,bu oyun fail.

Ultima'da jail yediği için staffe küfreden internet cafe bebesi kıvamında bir post

ya olum bi de "exploring bitince, pvp'den wvw'den sıkılınca kontent kalmıyo reröre" falan demişsiniz de, hangi oyunda sınırsız content var bana bi göstersenize? o bitince, şu bitince, bundan sıkılınca, bu bayınca OYUN ÇOK SIKICI OLUYO O ZAMAN ALMAYIN. e eben, sen de hemen bitirme onları.

eben dedim kişisel almayın ortaya karışık

Ya sen çok farklı kafalar yaşıyosun, umarım en basiti çinlinin biri login olmaya calistigi için,GÜVENLİK!sebebiyle 72 saat ban yersinde yada ne biliyim 5g kastın bir şekilde diye ban atarlarda tekrar konuşuruzbunları oldumu bebeyim.

Guild Wars 1'de başka biyerden login olunduğu için accountum suspend edildi, supporta ulaşıp acc.i açmam 1-2 gün sürdü, ben hiç böyle rage'lere girmedim? hatta tebrik ettim adamlar beni düşünmüş, suspend etmiş aferin dedim. internet cafe bebesisin işte lan kabul et! aaaa...
Sosyal ağlarda paylaş

blindsnake said:

ben mi bulamadım bilmiyorum ama trade ve cod mail yok gibi. Bu durumda sadece AH kullanarak güvenli satış gerçekleştirebileceğiz sanırım. Büyük bi eksi bence

mail yoluyla trade yaparken item yada parayı göndermeyen kişileri report edip banlatabiliyormuşuz diye duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

@xenocide
üzgünüm. başka yerden acc'e girilmeye çalışıldı diye ban atılmaz. atılmamalı. basit rollback sistemi olmalı. veya daha iyi bir güvenlik sistem. authenticator felan.

en olmadı. arada kıtalar varsa diğer kıtadan bağlantıya engel olur. sadece türkiye'den veya avrupa'dan o hesaba giriş izin verme ayarı eklenir ayarlara olur biter. elalem benim hesabıma girmek istediği için ben niye 3 gün ban yiyorum. zaten support'a ticket atıyorsun 5 günden önce dönmüyorlar. var mı böyle saçmalık.

kafalarına göre ban atmadıklarını nerden biliyorsun sunucuları rahatlamk için? o ip'nin onlara ait olmadığını. çok sakıncalı bir sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...