Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en begendiginiz sahne - ewt yine yeni bi matrix topiiii

karakedi

Öne çıkan mesajlar

ehe aragorn baska bi konu baslıgında yazmışda, hatırladım şimdi :)

benimde begendiim bi olayı var artık matrixin :P

hani film arasında bi anda kodlar falan kaymaya başlıyor, herkes film içi bi sahne falan beklerken matrix fontu ile 10 dakka ara yazıyor ya.

işte benim favori sahnem odur. matrix 2'in yegane super tarafı :P

[hline]
kara "anti-matrix hareketi başkanı" kedi

[Bu mesaj karakedi tarafından 18 May 2003 02:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ajan simit ile olan diyalog ve sonrasındaki dövüş sahnelerinin hepsi, adamlar benim hayalini kurduğum sahneleri gerçekleştirmişler, helal olsun derim, alınlarından ya da yaşa göre ellerinden ya da cinsiyete göre yanaklarından öperim.. :)

haa bir de mimar diyalogu var, adam öyle bir çetrefilli anlatıyor ki (biz zaten bi halt anlamıyoruz) kodu çözmüş neo bile allak bullak oluyor. benim sandığım o ki neo'yu şimdilik tuzağına düşürdü mimar amca ama üçüncü filmde onu da bir şekilde patlatacak ya da bambaşka bişiler olacak.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

morpheus un tırın üstüne zıplayıp bi mikro saniyede tek bi hareketle gözlüünü çıkarışına bayıldım. fragmandada vardı o sahne orda da bitmiştim burda da bittim.
ama filmde en beendiim sahne tabii ki son sahne. adamlar bi kişi canlı bulduk dio. neo yu gösterio yavaş yavaş yukarı çıkıo bane'e geçio ki ilk anda kimse tanıyamadı herifi. sonra adamın boynu gözüktüğü anda to be concluded yazdı, kaldık, ardından wachowski brothers yazdı. bi anda salondan hasktr lan diye sesler yükseldi. yine koltukta kaldım lol[hline]Oski The XXL Hero

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

En sevdiğim bölümlerden biri;

Neo 100 Agent Smith ile dövüşüyor.Neo en son uçuyor.Agent Smith 'ler havaya bakarak apışıp kalıyorlar... :D[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Php,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...

[Bu mesaj OwnerRavenLoft tarafından 18 May 2003 10:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar wardı ki oyle güzel sahne seçmek zor baya..
bi kere agent smithin bütün esprileri güzeldi.
me me me falan bi de thank you dedii kısm gibi.
sonra neonun uçmaya başlamadan once yaptığı hareket.
neonun yaptığı bütün döwüş sahnelerini defalarca izleyebilirim zaten..
tır sahnesi, we ondan önceki morpheus un ikizleri patlatma sahnesi.
upgraded agent trinity ile döwüşürken duwara dayayıp 2 tane temiz yumruk atarken trinitynin yüzündeki ifade we sonraki patlamış dudakları :)
neonun binadan arkasında alevlerle supermenimsi çıkması we sonrasında trinity yi kurtarırken yaptığı hız dolayısı ile neredeyse E=mc^2 nin gerçekleşmesini sağladığı sahne.(arkasında rüzgarından uçan arabalar toz toprak falan yuh diosun)
sonra trinity yi canlandırdığı sahne(direk yuh be)
hı bi de sentineller gelirken bunların kaçma şansı yok ama trinity neo yu çaırıyo,
neo : wait... i can feel them.
ben : hmmm yuh artık yapma...
!*neo höt die durdurur sentinelleri*
ben : ya ühühühüh.
şimdilik bu kadar :) nihooh.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

En sevdiğim sahnelerden biri de Neo neredeyse ışık hızında uçarken binaların arasından geçişi ve o hızın etkisi ile bina camlarının dalgalanıp patlayışı ve gerisinde neo yu izleyen arabalar,sokak lambaları,binalardan fırlayan cam parçaları ve toz topraklardan oluşan bir hortum...

Süperdi yaa.. Hala gözümün önünde o sahne...[hline]Mail:mailto:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

işte o.Zaten film 20dk.geç başladı.Film bitincede 1dk.falan müzik çalıp kestiler.Neo ile Smith dövüşüyomuş.Bide galiba morpheus Smith is fighting for us mı ne diyomuş yanlış olmasın ama...[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Hasbinallahminebellak
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim bu konuyu gidin diğer başlıklarda sorun, (cevabı verildi zaten 50 kere) bulandırmayın her başlığı sorularla..

hazır yazmışken..

baştaki upgraded ajanların tanışma sahnesi de süperdi:

8-) It's him.
8-) Do we proceed?
8-) Yes.
8-) He's still..
8-) Only human.[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde arkadaşlarla Trinity'in öldüğü sahnede koptuk.Herkez ağlıyor,biz yarılıyorduk.Şimdi diyeceksiniz neden güldünüz diye.Hemen anlatim.Sinema'dan önce arkadaşlarla geyik yapıyorduk.

- Yaaa bak trinity ölüyormuş biliyormusun?
- Hadi yawww.Yazıkkkk...

Dışarıda böle konuşuyorduk.Sinema'ya girdik.Etrafa p.i.ç'lik olsun diye bağırarak konuşuyorduk.

- Biliyormusun Trinity bu bölümde ölüyormuş
- Hadiii beaaa

Falan.Herkez bize bakıyordu.Film başladı.Baktık Trinity öldü.Biz hastırrrrr apışıp kaldık.

- Lan harbi geberdi lem karıı.
- Hassstırr.

Arkadaşlarla kafayı sıyırdık.Gülmekten yerlere yatıyorduk.Artık yan koltukdaki karı susun diye bağırdı.aeuyahahahaha arkadaşın biride Yooooo!!! diye cevap vermesinmi.Bi iyice koptuk... Ahhh ne gündüü beaa :D[hline]Mail:mailto:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...