Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UYARI: Arena.net'ten Gelen Password Reset E-maillerine Dikkat!

Gangren

Öne çıkan mesajlar

knoxville said:

bu ne ya maila baktım confirm email change pls diyor bi tane daha mail var onda da diyo account mail değiştirildi hayırlı olsun???
hiç bişeye tıklamadan nasıl başarmış bunu?

aynisi bana da geldi 2 mail halinde ama bi degisiklik yok, ayni mail'le login oluyorum, karakterlerde bankada falan da giden bir sey yok, ellemedim duruyo oyle mail'ler...
Sosyal ağlarda paylaş

yuh ya benim hesaba da girilmiş Çin'den...

Bu arada 31'de bana böyle bir mail gelmişti. 25'inden beridir oynuyorum ne iş?

An account was automatically created for you but you can't login until your password has been set.

Your username is: [email protected]
Your registered email address is: [email protected]

Finish Creating My Account
Please note that this link will expire 24 hours from the time it was sent.
Sosyal ağlarda paylaş

oktayca said:

abi bu ne ya çinin bütün kentlerinden acc me giriyorlar normalmi bu? hacklendimmi 250 nin üzerinde mail var halada geliyor....

şifre değiştir devam ederse başka bi mail adresine geçir hesabı. o mailler anetin authentication koruması adamlar bunu yapmasa hesap gitmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

oktayca said:

abi bu ne ya çinin bütün kentlerinden acc me giriyorlar normalmi bu? hacklendimmi 250 nin üzerinde mail var halada geliyor....

şifre değiştir devam ederse başka bi mail adresine geçir hesabı. o mailler anetin authentication koruması adamlar bunu yapmasa hesap gitmişti.

Aynen de şifre değiştirmeyi kapatmışlar o yüzden giremedim ama eski şifremlede girmedi nedenini anlamadım sanırım blockladı gw2, firefox a kaydetmiştim şifreyi onunla girdim nasıl oldu hala anlamadım ama acc managemanta girdim ve başka bi mail adresi verdim şu anda mail felan gelmiyor ama bende giremiyorum oyuna ticket açtım password reset istiyorum bakalım ne zaman dönecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...