Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S.H.I.E.L.D. (2013) - ABC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

sonunda üşenmedim başladım, mcu'da izlemediğim tek şey bu seriydi o da dizi izlemeyi bıraktım diye hiç başlamamıştım zamanında.

ilk iki bölüm bitti, şimdi 3'ü de izleyip yatarım. güzel başladı. laboratuvardaki kız sağlam asdfkjhadf

Coulson kralı buraya salma şekli güzel olmuş. Bakalım geyik başladı ama herkes ilerledikçe harika oluyor diyor. Beklemedeyim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
DarKRideR said:

sonunda üşenmedim başladım, mcu'da izlemediğim tek şey bu seriydi o da dizi izlemeyi bıraktım diye hiç başlamamıştım zamanında.

ilk iki bölüm bitti, şimdi 3'ü de izleyip yatarım. güzel başladı. laboratuvardaki kız sağlam asdfkjhadf

Coulson kralı buraya salma şekli güzel olmuş. Bakalım geyik başladı ama herkes ilerledikçe harika oluyor diyor. Beklemedeyim

SHIELD'ın ilk sezonunun ilk yarısı kalanına kıyasla daha amaçsız ve daha dağınık. Bir şey bekliyorlar. Eğer ilk bölümleri sevdiysen ilerisi daha da güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

bitirmek üzereyim ilk sezonu, güzelleşiyor harbi.

tek gözüme batan salak aşk goygoyları yine ve bir de aksiyon sahnelerindeki falan aşırı kötü cgi'lar sadfkjhsadf

ama genel olarak iyi cidden. herkes zaten gittikçe daha iyi oluyor diyor bakalım.

hatta bir kaç arkadaşım ilk sezonlarda ne olduğunu hatırlamıyorum bile, olay bambaşka bi yere gidiyor hiçbir alakası kalmıyor dizinin vs. demişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
evet 3. sezon 8. bölüme kadar geldim.

Ya dizi harbi güzelleşiyor ilerledikçe, ama artık sürekli her yeni gelen karakterin mutlaka en az bir kere ihanet etmesi ya da "ASLINDA ÖYLE DEĞİL AMA BÖYLE UUU" olayı cidden sıktı.

Sürekli aynı döngü, yeni bir karakter 3 bölümden fazla üst üste gözüküyorsa %100 ya kazık atıyor ya da arkadan iş çevirip takımı zor duruma düşürüyor.

tamam en nihayetinde 20+ bölümlük sezonlar, uzatması vs. gerek ama döngü cidden sıktı. böyle devam ediyorsa harbi bırakacağım 4. sezonda ghost rider'a rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

dizinin olayı o abi sürekli ters köşe

benim en sevdiğim kısım 4. sezonun yarısından sonrasıydı. ters köşe yok full dram asdf zaten 5. sezon başka bi dizi gibi resmen. bütün alıştığın bildiğin shield standartlarından çıkıyor nerdeyse. büyük ihtimalle yapımcılar da senin dediklerinin farkında. o kadar gelmişsin bırakma derim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...