Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

VAY AK Guild Yeni Server: Desolation

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Roqq said:

axedice said:

Harir haklı, keşke SR e geçseydik. Pikenda kalsak bile daha iyiydi desolacetan. Gerçekten çok başarısız bi server seçimi. Bildiğin pvp yalan olacak artık bize.

Katılıyorum.

boşuna katılma abi Axedice oynamio bile.

adamın attığı hiç bir mesajı ciddiye almayın GW2 içerisinde

ama biz onu böyle seviyoruz ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

siz bilirsiniz tabi de çoğunluk SR diyo gibi görünmüştü bana da halbuki :P

valla bi de şunu söyleyeyim, Rift oynadığım dönemde "sıraya sokuyo servera giremiyoz OMGOMGREFUNDREFUND" diye çok kişi ağlamıştı kalabalık server seçme takıntısından dolayı. siz buraya geleydiniz biz zaten sırf kendimiz gayet net bi kalabalık olurduk ki eminim şu anda seafarer'ın dominasyonunu gören pek çok pikenli ve ismini unuttuğum diğer sunucudaki adamlar rage'e girip seafarer'a transfer olacaklardır. o yüzden de pop.u med-high arası gidip gelecektir diye öngörüyorum tabi yamulabilirim de. bakalım, görücez.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

Roqq said:

axedice said:

Harir haklı, keşke SR e geçseydik. Pikenda kalsak bile daha iyiydi desolacetan. Gerçekten çok başarısız bi server seçimi. Bildiğin pvp yalan olacak artık bize.

Katılıyorum.

boşuna katılma abi Axedice oynamio bile.

adamın attığı hiç bir mesajı ciddiye almayın GW2 içerisinde

ama biz onu böyle seviyoruz ^_^

Ben yinede SR daha iyi olabilirdi diyorum. Dark Saga orada, Pati'den bazı arkadaşlar orada. Doluluk oranı medium - high arasında.

Ama olsun yinede Deso'da fena değil. Çoğunluğa uyarım tabii ki.
Sosyal ağlarda paylaş

doğru seçim mi yanlış seçim mi bilemem de desolationa geçtiğimizden beri guild chate yazamıyorum, you are not in a guild vs....

lag inanılmaz test yazıyorum 15 dakika sonra çıkıyo guild chatte

sürekli overdflowa atıyor falan filan

bunlar server ile alakalı ise kötü bi seçim yapmışız :D
ha yok oyun genelinde varsa o zaman kusura bakmayın da EPIC FAIL :p her oyuna çıkar çıkmaz fail damgası yapıştıranları arıyor gözler ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

Pati'den bazı arkadaşlar orada. Doluluk oranı medium - high arasında.

SR pek high gormuyo bile, WvWvW'de ilk hafta ne kadar ölçüttür bilmem ama oldukça iyi konumda. Lag'dir sıkıntı da pek yaşamadım, desolation hakkında pek fikrim yok ama full herhalde sürekli.

SR gerçekten iyi bi seçim olacaktı bence de.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...