Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seneye ÖYS Olmaz ama..

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Lise 2 misin 3 mü? eğer ikiysen birde bizim durumuı düşün.Hiçbir ÖYS hazırlığı yapılamdı bize.1 sene boyunca ne kadar çalışabilirsek onunla giricez.Yani bu sene ya kazandık ya kazandık.(aslında ÖYS lise 1 lerden ahzırlığa başllancağı için en az 2 sene sonra yapılmalı bana göre ama)[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

Lise 1 olsam bayilirim oys gelmesine, merakli degilim okula ayri ossye ayri calismaya, hele matematikte.. Ama lise 2 bitmis (2-3 hafta kaldi surda), ossde cikmayan butun okul konularini 4-5 alacak kadar calisip gecistirmisim, dershanenin bir senesi bosa gitmis, ne yapayim ki ben oyle oys'yi? Gelecekse de Mevcut lise 1'lere gecerli olacak sekilde gelmeli, seneye gireceklere degil.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

Yök başkanı geçenlerde "yok ööle bişi yeter öys diye kafamı şişiriyosunuz kim çıkardı bu söylentileri" diye açıklama yapmıştı. Dersanelerin öys ye hazırlandığını ben de duydum, en azından fen bilimlerinden. ama balon olcak yani en azından seneye öys gelmiycek bence..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

bu öys getirlicekse 1-2 yil önceden filan haber edilmesi lasim değilmi ben öle duymuştum sinav sistemi değişçekse bi kaç yil önceden açiklama yaparlardi.. yoksa yaptilarmi :D[hline]|öss ye çaliş| |öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş||öss ye çaliş|
Sosyal ağlarda paylaş

Off harbi unutmuştum aklıma geldi gene... Lise 2 öğrencsis olarak GELMESİN!!! diyom. Nerde çalışcaz o kadar konu hele fizik çalışmadık bu sene. Öys olursa, hepimize cuk oturur. Bende lise 1 de olsam sevinirdim. Çünkü lisede gösterilen nerdeyse her konu üni de işe yarıyo biliyorum..[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 26 May 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
Lise 1 olsam bayilirim oys gelmesine, merakli degilim okula ayri ossye ayri calismaya, hele matematikte.. Ama lise 2 bitmis (2-3 hafta kaldi surda), ossde cikmayan butun okul konularini 4-5 alacak kadar calisip gecistirmisim, dershanenin bir senesi bosa gitmis, ne yapayim ki ben oyle oys'yi? Gelecekse de Mevcut lise 1'lere gecerli olacak sekilde gelmeli, seneye gireceklere degil.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111

daha nasıl açıklanır ki benim durumum da :p[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 26 May 2003 19:46 tarihinde demiş ki:
Kimse yanlış anlamasın ama neden çalışmadınız?
Biz her konuya çalışırdık diye hatırlıyorum.
Birde bizden üyükler var onlar istedikleri üniversitelerin sınavına tek tek giriyorlarmış geçmişte.
BKZ. Babalarımız[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

iyi de öys dışındaki şu anki mevcut sistem de öys de çıkan tarzda sorular yoktu..böyle bişey ortada yokken kim bu tarz sorulara kasıp zaman harcar ki??

[hline]Dramar on Albion/Kay
Osmanbey [Fatihin Fedaileri] on Midgard/Merlin

[b]the blue mists of the night[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler yaw ben suan T-M deyim lise 2 yim acaip baydim felan ingilizcemde iyi fln ailede bilenler war diorum lise 3 te yabanci dil bölümüne gecsem nasi olur yani ezilirmiyim dershaneye gitsem flnda? yoksa alisirmiyim ne dersiniz?[hline][b]Gal your admiration it a lick me from the start
With some physical attraction gal you know to feel the spark

Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 26 May 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
Beyler yaw ben suan T-M deyim lise 2 yim acaip baydim felan ingilizcemde iyi fln ailede bilenler war diorum lise 3 te yabanci dil bölümüne gecsem nasi olur yani ezilirmiyim dershaneye gitsem flnda? yoksa alisirmiyim ne dersiniz?[hline][b]Gal your admiration it a lick me from the start
With some physical attraction gal you know to feel the spark

Walla ingilizce bölümüne geçeeksen bayağa bir işin var demektir.Onlarda hangi dersler var bilmem ama onların not yükseltme sıanvına girip geçmen lazım.TM lise 2 çok zordu bilirim(ahh analitik Geometri ahh.Yaktın bizi)Eğer sabredeileceksen Lise 3 2 ye göre daha kolaydır(bence)Uzay geometri ve benim gibi kafan pek basmıyorsa felsefe zor gelir sadece.(Normal geometride zor sayılır ama zaten ÖSS konuları ardır normal Geometride)Ayrıca bu sene TM ler oldukça şanslı sanırım Seneyede öyle olacak.Ben TM de ka derim(ingilizcem benimde iyidi ne güzel süper liseye gidicektik ama sonradn geçme ortalamalarını falan dyunca korktum.nromal lisede 2.50 süper lisede 3.00 bir geçemezsek batarız yani:D)[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...