Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AÇILDI

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Birdaha zyxel modem alanı zyx'inler . Gidip yeni birşey alıcam en kısa zamanda. Her oyunda bir sorun... Bilmiyorum diğer modelleri iyidir belki ama 660HW-T1 her online oyunda bir problem yaşatıyor.

Şöyle birşey yazmıslar gwtr'de bende işe yaramadı bilmiyorum belki sizde yarar.

said:
Sorunun çözümü çok basit. fakat arenanetin bunu düzeltmesi lazım.

https://account.guildwars2.com/account/security bu adrese giriş yapın. burada daha önceki girişiniz hala aktif gözüküyor disconnect yapıp siteden çıkın ve launcher'dan giriş yapın login olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Çözüm...

Dalın

said:
Arkadaşlar bir çok arkadaşımız code 42 hatası alıyor bunu düzeltmek için dnsmizi değiştirmemiz gerekiyor genellikle düzeliyor biz sırf bu nedenle 4 saat beklemiştik.
ilk olarak ağ ve paylaşım merkezine (sağ altta bilgisayar işaretine sağ tıklayın )girin.
Oradan bağdaştırıcı ayarlarını değiştirine girin ordan yerel ağ bağınıza sağ tıklayıp özellikler diyin.En son internet protokülü sürüm4(ipv4) e tıklayıp özellikler diyin ve
aşşağıdaki dns sunucu adresini kullana tıklayıp şunları yazın 208.67.222.222
altınada 208.67.220.220

Sorununuz çözüldüyse ne mutlu bana
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

evet dns çok sacma ama bunada sükrediyorum,girebildiğime. En kısa zamanda çözerler inş.

Madboy

Dns olarak şunları gir : 208.67.222.222 - 208.67.220.220

Hacito eyvs de, benim problem connection ile degil ya, account'un sacma sapan bir bugdan dolayi GW2'yi registered olarak gormemesi, headstart'in icine etti adamlar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...