Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sistem özellikleri konusunda yardım

Gizli

Öne çıkan mesajlar

gw2 nin sistem özEllikleri:
Windows XP Service Pack 2 Veya üstü
Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon 64 X2 veya üstü
NVIDIA GeForce 7800, ATI Radeon X1800, Intel hd 3000 veya üstü (256 MB video RAM ve shader model 3.0 veya üstü)
25 GB HDD alanı
Genişbant İnternet bağlantısı

bu da benim bilgisayarımın özellikleri:
win7
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8700 @2.53 GHz 2.53 GHz
4gb ram
64 bit
NVIDIA GeForce GT230 M

bu konulardan çok anlamıyorum.bu özelliklere sahip bilgisayarla rahat bir şekilde oynayabilir miyim bu oyunu?birde genişbant internet bağlantısından kasıt ne?
Sosyal ağlarda paylaş

nvidia yeterli değil diyor :(

sanırım değiştirmek zorundayım ekran kartını ama çok pahalılar ya

bu arada çakallar en yüksek ayarlarda oynamak için gereken kartları öneriyorlar "The recommended specification to enjoy Guild Wars® 2 with the highest settings on is a GeForce® GTX 560 or higher."

Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

wvw de ve en civciv li spvp anlarinda olabilir, ama oyunu optizasyoni cok iyi korkma biktirmaz.

hocam biliyorum saçma ve aptalca sorularımla bıktırıyorum ama ikinci bir bf3 vakası yaşamak istemiyorum(bknz bf3 olayı)

"wvw de ve en civciv li spvp anlarinda olabilir" derken low ayarlarda oynadığımı mı baz aldınız?

gülün diye buraya bf3 olayını da yazayım.ben şimdi bu oyunu çok istiyordum çıktığı gibi gittim cdciye aldım bir tane.maksat çalışıp çalışmayacağını denemek.kurdum bilgisayara gayet güzel çalışıyor.tamam dedim şimdi orijinal alma zamanı.orijinal aldığım gibi de multiplayera girdim ve hüsran.saçma sapan kasmalar elimdeki silahın görünmemesi falan.o gün bu gündür bu kötü anı rüyalarıma girer soğuk terler ile uyandırır :(
Sosyal ağlarda paylaş

amd x4 650
gtx 260
4gb ram

ile wvw de fps yerlerde oluyor best performance da bile.
şu an için ekran kartını yükseltsem fayda edermi
yoksa
yeni bi anakart işlemci ekran kartı kombinasyonumu yapayım temiz.sonuçta kullandıgım anakart ddr2 cok götürmez gibi.

aslında ekran kartıda fena degil acaba sadece anakart ile ramleri mi değiştirsem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...