Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bas Gitar ile ilgili..

Thalion

Öne çıkan mesajlar

Bir süredir Bas gitar için çalışmaktayım, şu anda elimde 5 telli perdesiz bir elektro akustik bas var, şu anda nota okuma, ritim vs. fln üzerinde çalışıyorum da, bildiğiniz bass notaları, teknikler vs. ile ilgili siteler varsa yazarsanız sevinirim..[hline]
Baban zengin değilse bu senin suçun değildir ama kayınpeder'in fakirse, bak işte bu senin suçundur !!
( Ünlü zenginlerimizden birisi demiş / yorumsuz.. )

Sosyal ağlarda paylaş

Bendeki bas 2. resimdekine benzer bir alet, pazartesi koyarım resimleri bende, bayaa bi sardırdım şu aralar, yıllar önce ilk gitar çaldığım zamanlar nota fln hiç uğraşmamıştım, şimdi işi biraz sıkı tutuyorum prof bir bas'çıdan 2-3 saat ders alıcam, tutuş tekniği vs. konularında.. araştırmalarıma göre başlangıçta tutuş, parmakla çalma vs. tekniklerini yanlış oturtursam ileride kompleks şarkılarda bayaa bir sorun yaşarmışım o nedenle temeli sağlam tutmak istiyorum, benimki amatörce bir uğraş olacak ama madem başladık adam gibi yapalım..

Bu arada listeleme işlemini tamamladığım zaman bayaa bir pdal satıcam burada, şu anda evde 15+ kadar pedal birikmiş durumda.. Onların resimlerini vs. çekip koyarım pazar alanına ilgilenenler oradan bakarlar..[hline]
Baban zengin değilse bu senin suçun değildir ama kayınpeder'in fakirse, bak işte bu senin suçundur !!

Sosyal ağlarda paylaş

Thalion ben istanbulda oturuorum ve bas gitar dersi alıorum. alabileceğin en iyi yer olan gittiğim yer Kadıkoyde barlar sokagının en ucunda SRV Music diye biryer. Özlem diye bi kız işletio bas gitar dersini de Sertaç abi verio ve manyak süper bişi 14 senedir bas gitar calıo + isviçrede jazz eğitimi alıp gelmiş konservatuar mezunu ve cou lamer hoca gibi tablarla değil notalarla teknikle öğretio.

güzel bişi yapmak istiosan 2-3 saat hiçbişiyne yetmez. yok aksanlar slap bağlı notalar gamlar ritmler melodiler bunları asla ogrenemezsin.

www.srvmusic.com[hline]Kontrolsüz GÜÇ,GÜÇ değildir..
#MiX.gen.tr# Admin Mixer
Sosyal ağlarda paylaş

Mysterio, benim ders alacağım kişi normalde pekçok ünlüye bas çalan birisi, aynı şekilde direk nota'dan ders veriyor vs. tanıdık olduğu için ondan alıcam.. Ama senin dediğin yeri de bi araştırırım..

Horace benim alet de aha aşşağıdaki ;)

CB105C Thunderchief Bass..[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...