Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

21 Ağustos Stress Testi

Boneslark

Öne çıkan mesajlar

photographer said:

Yarım saatlik Stress testten izlenimler
-i7 2.9 ghz işlemci 6 gb ram gtx 275 ekran kartı ile oyun fullde 17 fps (kalabalıktanmıdır bilemedim)
-Thief açtım 2 nolu skili kullanırken etraftaki moblar playerlar kayboluyor.
-mapte baya ilerlemiştim 2. skili yine kullandım etraftaki canlılar yine görünmez oldu sonra bi baktım haritanın en başına ışınlanmışım :)

şu kasma olayından sonra oyun yalan olma yolunda ilk adımını attı benim için diyebilirim. :)

GW2 Tech support kısmını dün takip ettiyseniz bilirsiniz,en hit konular low fps ve random teleport konularıydı,yalan olacak bşy yok launch a düzeltirler

ben corrupt file olayı yüzüne oynayamadım şansıma tüküreyim
Sosyal ağlarda paylaş

@Xenus
evet denedim fakat hala corrupt filesla ilgili error bilgisi falan geliyodu oyuna girdiğimde,surfece texturelerin yerinde mavili sarılı yerler vardı ve ilk npc ye tıkladığımda oyun kitleniyodu

tech support a postladım sorunu resimli dxdiag ve error raporlu olarak ama cvp gelmeyince bende silip yeniden indirdim clientı,umarım launch zamanı problem çıkarmaz yeniden
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu low,mid ve high'da oynadım, en civcivli wvwvw'de sırası ile 17-15-10(8) fps aldım haha. Ama garip şekilde slide show gibi değildi daha akıcıydı. Diğer zamanlar "vsync" açıkken 50-60 arası fps alıyordum. Sanırım oyun cpu'ya çok yükleniyor, gpu %50 civarına bile çıkmadan cpu sürekli %90 üzeri kullanım vardı.

Spec, e8400@4ghz, 4gb 1066mhz, ati 5870. Sanırım benim cpu bottleneck yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...