Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rel Por

Teodor

Öne çıkan mesajlar

tamam iste ben de onu sormustum makroya mi biraktin yun toplarken diye, afk gathering yapilmasin diye sistem var, gayet guzel isliyo.

illa afk yun topliycam diyosan 2 toplama arasina baya bi bekleme koy. ben 0 macingle koyunun tekine atakliyip oyle bi makroya birakmistim pc basinda degilken, arada sirada biriken yunleri bankaya koydum sadece. macing 60 falan oldugunda 10 tane char kasicak kadar bandajim olmustu
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
relporuo

Server tekrar açılıyor ve bu sefer sistemleri çok daha değişik ve çok daha kaliteli gözüküyor, çok hoş bir custom map ve en güzel özellik olan Dungeon Rotating özelliği ile geliyor, isteyen açıp okuyabilir siteden sistemleri.

Patiden kimler burada oynayacak kadar işsiz? Craft kasmak çok zor olduğundan belki patiler olarak toplanıp hepimiz bi tanesini kasarak yardımlaşabiliriz, ya da direk dungeon olayı için kolay kasılan warriorlar açabiliriz.

Combat skills ph açık craftlar %0 osi zorluğunda.
Sosyal ağlarda paylaş

cagrus said:

relporuo

Server tekrar açılıyor ve bu sefer sistemleri çok daha değişik ve çok daha kaliteli gözüküyor, çok hoş bir custom map ve en güzel özellik olan Dungeon Rotating özelliği ile geliyor, isteyen açıp okuyabilir siteden sistemleri.

Patiden kimler burada oynayacak kadar işsiz? Craft kasmak çok zor olduğundan belki patiler olarak toplanıp hepimiz bi tanesini kasarak yardımlaşabiliriz, ya da direk dungeon olayı için kolay kasılan warriorlar açabiliriz.

Combat skills ph açık craftlar %0 osi zorluğunda.

Crafting zor olacaksa ben oynarım, herkesin her haltı kastığı serverdan hayır gelmiyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

D@rkwish said:

dungon girişine ghost veya alt char bırakma olayına ne yapıcaklar merak ediyorum. Dungeona recall olamıyosun ama içeriden dışarı recall atılıyo.

Dungeon girişi önemli değil, boss room olayı değişik, bi kere açıldımı girdikten sonra çıkış yok ne recall ne koşma hapissin. PKlar açısından diyorsan pkların işi çok zor serverda çok düzenli ordu gibi gezmeleri gerekiyor resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sen deli misin? 140 pingle Los yiyip durursun.Client olarak lag hissettirmez ama server base kısmı cok rahatsız ediyor. UO ancorpta oynarken bile çok sıkıntı yaratıyordu. Çünkü adamın sightından cıktığımı sanıyorum meğersem adam dibimdeymiş 3 kare öteden damage yiyorum öyle oyun oynanmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...