Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rel Por

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Odeon said:

97 oldu parry. kendime fs attim 11 hpmi ne gitti gsdgsfdh

bu cok iyiymis. bu kadar oldugunu bilmiyodum, nerf gelmez insallah. ya da en azindan parryi dexe gore ayarlayan bi duzenleme gelsin bari gelicekse.
insanlar buna gore charlari degistirirse, resistsiz parrysiz ben de belki 2 kisiye instant olmekten kurtulurum =]

corp porun olayi da hic ilginc degil ya, tamamen toplanip herkesi yenelim birinci biz olalim mantigiyla takiliyolar.

insanlarin cogunlugu artik oldurdugunun lootunu bile secerek aliyolar, silah bandaj pot alip seti birakiyolar ki adam gitsin silah bandaj alip yeniden gelsin yine savasalim diye. bunlardaki tam ters mantik. herkesi yok edelim mantigindalar. herkesi yok edince kiminle savasicaklar cok merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

turkiye saatiyle sabah 4-9 arasi gibi. ben tr saatiyle 6da kalkiyorum 7 gibi de girip 1,2 saat takiliyorum.

bugun de guzeldi mesela, 10 kisi dungeon yaptik. corp pordakiler de issiz gibi nereye gitsek kosa kosa geldiler. donup bir tane ok atmadik, scout charla geldiklerini her gordugumuzde gate acip guild house a donup 5 dakka restock yapip sonra gidip baska yerlerde takildik.
guild house un orda kosturup kosturup durdular aksiyon ciksin diye, cevap vermeyince delirdiler ahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...