Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternet gitti sosyalleştik

Absolut

Öne çıkan mesajlar

İnternet gittiğinden beri ne güzel sosyalleştik. Bende devlet gençlerin birbirleri ile sosyalleşmesi için ayın belli günleri neti kessin. Allah bilir bu kesinti sayesinde birçok kişi ÖYSde başarılı olucaki kız/erkek arkadaş bulucak hatta ailesine daha çok zaman ayırıcak ve daha az telefon parası ödicek.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

walla internet gitti benimki icqya bağlanamıyo anlatıyorum kaç gündür beceremiyo şimdi bi kez daha anlatıyorum işallah girer.hay ben böyle depremin sevenlerin kavuşmasına engel canım[hline]Once I had a mind
And thoughts was given

But nowadays, in this evil age
All my sense is somewhere else

Once I had a soul
I was one with my god

But now I am abandoned
Banished from these lies

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

walla bu kesinti olmasaydı yan apartmanın altına market açıldığını öğrenemiycektim çok yararlı oldu benim açımdan 24 saat açık bi de sigara almak için gecenin bi yarısı o kadar yol yürümekten kurtuldum[hline]Dramar on Albion/Kay
Osmanbey [Fatihin Fedaileri] on Midgard/Merlin

[b]the blue mists of the night[b]
Sosyal ağlarda paylaş

internet.....vakit geçirmemi sağlayan 4 önemlişeyin hepsini aynı anda yapabildiğim yer
kitap okumak
oyun oynamak
müzik dinlemek
sohbet etmek
yokluğu acıtıyor ama öldürmüyo :)[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 26 May 2003 21:05 tarihinde demiş ki:
onunki denyoluk olmuş hiç mi görmezsin be ewldım 7*24 ewdemisin ..[hline]POPÇULAR DIŞARI !!

ehehe

yazın 3 hafta Evden çıkmadım desem??Net+Uo+Cs vs.. yüzünden...
Gündüz uyu,gece action..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zegna, 27 May 2003 11:18 tarihinde demiş ki:
yaw asosyal olmayanlarda var aramızda :P

gezmekten bıktım bende daoc oynamak ıstıyorum bohuhuh[hline]`zegna lvl 50 Infiltrator of alb/exc

Senin sosyallik anlayışın ve yaşadığın çarpık ilişkiler türk toplumunun örf ve adetlerine karşı ve asla benimsenmeyecek bir aile yapısı örneğidir.

Gay seni :)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...