Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sorulari cevapliyacak babayigit araniyor

romslayer

Öne çıkan mesajlar

Bu oyunu ben ilk ciktiginda arkadasin accden denedim sonra buna subs vericegime wow oynamaya devam ederim dedim. Simdi f2p oldu wow falan zaten yalan 1.5 senedir okul falan rahatladi bir bakiyim tekrar diyorum. iki sorum var:
1) oyun pay to win mi? f2p yaptik diye freeler şamaroğlanı mi?
2) 15 gb indirdigime deger mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Eu serverında oynama.P2w olmasa bile çok çok daha kısıtlı.Us Ncsoft serverında oyna.Ip block filan yok.Hem daha kaliteli bir oyuncu kitlesi var hemde şirket kaliteli her bakımdan.Ve daha ilerde sürüm olarak.

http://na.aiononline.com/

Ve bana kalırsa kesinlikle değer.Oyun bence piyasadaki şuan en iyi f2p oyun.End game pve gayet yerinde.Pvp bazlı bir oyun zaten bu yüzden pvpside gayet iyi.Levelingde fena değil kolaylaştırdılar çok eskisi gibi değil.Götürür uzuun süre.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
yazuach said:

Eu serverında oynama.P2w olmasa bile çok çok daha kısıtlı.Us Ncsoft serverında oyna.Ip block filan yok.Hem daha kaliteli bir oyuncu kitlesi var hemde şirket kaliteli her bakımdan.Ve daha ilerde sürüm olarak.

http://na.aiononline.com/

Ve bana kalırsa kesinlikle değer.Oyun bence piyasadaki şuan en iyi f2p oyun.End game pve gayet yerinde.Pvp bazlı bir oyun zaten bu yüzden pvpside gayet iyi.Levelingde fena değil kolaylaştırdılar çok eskisi gibi değil.Götürür uzuun süre.

Aion dinamik bir combat sistemine sahip oyun. Yani seri olmanız gerek. US serverında oynarsanız pingden dolayı ne yapacağınızı şaşırırsınız. İndireyim dedim 8mbit hattımla 590 ms aldım başlangıç bölgesinde.
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

Garip...Oyun hala bilgisayarımda mevcut.Silmedim 4.0ı beklediğim için.Girip baktım ve maksimum 100 civarı görüyorum ben.Gayet stabil.Us serverından tanıdığım Türklerinde hepside aynı şekilde.Ki Türk legionundayım.

Hangi serverdaydın? Fark edeceğini sanmıyorum ama Tiamat'ta aldım o sonucu ben. Bir de tüm serverların ortak oynadığı kanala geçmiştim ilk level olduğumdan. Sanırım onun için oldu bir daha mı indirsem
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...