Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mountain Lion

ginaly

Öne çıkan mesajlar

ben kullanmaya basladim. Lion kullanirken arada ufak kasilmalar olurdu ve daha cok isinirdi hatta fan sesini snow leopardda hic duymazken lion da normal halinde bile duyar olmustum. Mountain Lion'da ise butun bu sorunlar kayboldu. Programlar arasi gecisler falan cok daha 'smooth'. Ayrica Messages ile iphone ipad kullanan arkadaslarimla mesajlasabilmek guzel bir sey.

Ben verdigim 20 dolarin degdini dusunuyorum. Ha ama soyle bir gercek var bunlarin disinda cok devrimsel bir yenilik yok. Lion a bir update eklenip kasilma isinma sorunlarinin tamamen onune gecilemez miydi? Notification ve bu tur Messages, Notes gibi uygulamalar eklenemez miydi? Bence yapilabilirdi... Apple yine somurme stratejisini kullandi gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

lion da neyi batirdilarsa dag versiyonunda yamalanmis.
Ios esintileri lion a gore hayli fazlaca.
notification center cok vitaminsiz.
apple id entegrasyonu ve kimliklendirme, cloud baglantisi ve kullanimi iyi.
memory kullaniminda nispeten radikal kararlar var, ne kadar futursuz kullansaniz da memory snow leopard a gore daha basarili manage ediliyor, ama sanki daha yavas.
dashboard niye hala var anlamak pek mumkun degil.
raporlanmis batarya problemlerini yasamadim, eskisinden iyi degil, ama kotu de degil.

falan filan.
Sosyal ağlarda paylaş

lion'dan update ettim ve fena halde hoşnutsuz durumdayım. animasyonlar aşırı kasmaya başladı bende ve fan sesi de daha çok gibi. bi terslik var ama çözemedim.

yarın videosunu da çekicem zaten macrumors'a falan koymak için de, şöyle söylim, safari'yi açıyorum, full screen kullanıyorum, yeni tab açıyorum, bu bir sürü sitenin geldiği top sites ekranı var ya, o açıkken üç parmakla sağa doğru masaüstü değiştirme gesture'ini yapıyorum, sistem 2 dakika kilitleniyor kendine gelemiyor. cidden çok garip yani.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

lion'dan update ettim ve fena halde hoşnutsuz durumdayım. animasyonlar aşırı kasmaya başladı bende ve fan sesi de daha çok gibi. bi terslik var ama çözemedim.

yarın videosunu da çekicem zaten macrumors'a falan koymak için de, şöyle söylim, safari'yi açıyorum, full screen kullanıyorum, yeni tab açıyorum, bu bir sürü sitenin geldiği top sites ekranı var ya, o açıkken üç parmakla sağa doğru masaüstü değiştirme gesture'ini yapıyorum, sistem 2 dakika kilitleniyor kendine gelemiyor. cidden çok garip yani.

bendede abuk subuk takılmalar vs oluyor mountain lionda , mid 2012 alet
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...