Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beleş oyunlar başlığı!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Bu paradox dlc işini abartıyorsunuz bence. Crusader kings oynamadım ama mesela stellaris var bende. Paradox her expansionda mutlaka beleş update yapıp feature ekliyor. En son stellaris expansionında başka expansionda olan feature'ı oyuna beleş eklediler. Bu expansionla gelen feature dlc'ye kısıtlanmaması gerekecek kadar önemli bir özellik dediler.

Adamlar expansion satarak 5 sene oyuna destek veriyor. Bana kalırsa bir tane dlc yapıp 1 sene sonra desteği tamamen kesmelerinden daha iyi bir şey. Yani bu oyunlar release olduğu gün 100 milyon dlc ile çıkmıyor. Release incelemelerine bakarsınız, free updatelerle neler düzelmiş neler eklenmiş bakarsınız. İyiyse oynanır yine. Dlcler de indirimde gerekirse alınır.
Sosyal ağlarda paylaş

abi vanilla hali bile mis gibi oyun işte, üstüne yeni şeyler yapıyorlar. Kozmetik olanlar bence essential değil. Yeni oynanış mekaniği ya da ırk mırk eklemiyorsa çok da fifi diyorum açıkçası. CK3 yapmak yerine zaten grafik açısından çok bir şey beklemeyen kitlesine güzel güzel geliştirmeler sunup aynı oyunu desteklemek daha güzel geliyor bana :/
Sosyal ağlarda paylaş

oyunlara birşey demiyorum 10 numara oyun yapıyorlar
çk2 ile stellarise 500 saat gömmüşümdür

ama oyun pazarlama yöntemleri hoşuma gitmiyor, mikro transaktion dan bir farkı yok gözümde

eklesin hepsini 6 ayda 1 güzel ek çıkarsın ok, 100 bin parça oyun olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

pazarlama modelleri microtransaction'dan kat kat iyi, p2w'i kenara koydum, oyun mekaniklerini bile etkilemeyecek sekilde yapiyorlar cogu dlc'nin paid ozelliklerini. -eu4'de gerci hala development arttiramiyorsun commonsense olmadan, o tatsiz.- eger bir dlc ilgini cekmiyorsa almiyorsun, bosuna paran gitmiyor. -third rome dlc'si cok gereksiz mesela yine eu4'de, veya rule brittania..-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...