Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beleş oyunlar başlığı!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Bu online tanıtım hedelerinin ilkiymiş. Yani ubisoft forward diye seriler olacak güya hepsinde bir halt verecekler mi bilmem ama login serverları böyle rezalet olduğu sürece aynı şekilde oyun dağıtmaları zor. Normalde twitch sistemi gibi yapmışlardı login oluyorsun yok 1dk durursan watchdogs2 , 10dk durursan şu oyunda bilmemne diye diye gidiyordu , en son valhalla için balta veriyordu. Login olamayınca neredeyse kimse alamadı, çünkü sistem login olanıda tutamadı sağolsun ?. Twitch tarafında alan olursa almıştır accountları ubi hesaplarına linkli diye. Normalde benimkide linkli ama seyrederken bak bu kanalda droplar var almak için accountu linklemen lazım dediğine göre orada da batırdılar.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben uplayden gidip parayla almam mesela artık oyun, başka platformlardan bağlananlar hariç. farcry3'den sonra oynamadım, indirim de yapmış düşünüyodum alsam mı dün 5'i falan diye. ama 1 gün login sistemi down kaldı resmen adasdf, beleşi bırak oynamak istediğin oyun olsa giremeyecen

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

benimde başıma bir kaç kez geldi o. 40 yılın başı canım Anno çekti haydi dur oynayayım dedim bir türlü login olamadım. Login sunucularının nesine güvenipde böyle bir hareket yapıyorlar anlamadım. Bütün platformlar etkilenmiş, o gazla oyun satacaklardı belki onu da yapamadılar store da göçmüştü. Zaten login olmadağından bir halt yapamıyordun ? . 

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Silphatos dedi ki:

Ben uplayden gidip parayla almam mesela artık oyun, başka platformlardan bağlananlar hariç. farcry3'den sonra oynamadım, indirim de yapmış düşünüyodum alsam mı dün 5'i falan diye. ama 1 gün login sistemi down kaldı resmen adasdf, beleşi bırak oynamak istediğin oyun olsa giremeyecen

dün ben odyssey dlc yi bitirim bahaneyle diye girmek istedim.. giremedim. rezalet resmen ya.

bedava oyun vereceklerse versinler ama bu şekil değil...

Sosyal ağlarda paylaş

beleş rocket arena,

http://x.ea.com/64207

Choose platform (sadly Steam doesn't have the promotion)

Go to tab Codes and promotions and choose Promotion questions

Box will appear on your screen for the promotion, type LETSROCKET

You will go to the form section, on Subject Case and Issue Fields type LETSROCKET

After that click Email Us

Check your email and redeem your code (email can take up into 72 hours, so give it time)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...