Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.0.4 patch

Flassh

Öne çıkan mesajlar

quatermain said:

Sotto said:

Laf ediyoruz ama adamların en büyük özellikleri kullanıcıyı dinleyip, hataları kabul edip, radikal değişikliklere tak diye gitmeleri. Çoğu firma bunu yapamıyor mesela. Daha birçok değişiklik olacak bunlar güzel şeyler. Kafasına göre değişiklik yapması başka, oyuncuyu dinledikten sonra yapması başka...

Bu güzeldi.

Offfffffffffff şu fire bot hala aklımda oooooyyyyyyşş :D

fdsfdasfdsads acaba damage'ı nasıl o proc'un yahu merak içindeyim.

ayrıca sottoya katılıyorum.bakalım ilerde daha da iyi şeyler görebiliriz. ki daha bir sürü özellik değişiklik açıklanmadı 1.0.4'teki. MF olayında batıracaklar gibi geiyor gerçi ama hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

mdastar said:

quatermain said:

Sotto said:

Laf ediyoruz ama adamların en büyük özellikleri kullanıcıyı dinleyip, hataları kabul edip, radikal değişikliklere tak diye gitmeleri. Çoğu firma bunu yapamıyor mesela. Daha birçok değişiklik olacak bunlar güzel şeyler. Kafasına göre değişiklik yapması başka, oyuncuyu dinledikten sonra yapması başka...

Bu güzeldi.

Offfffffffffff şu fire bot hala aklımda oooooyyyyyyşş :D

fdsfdasfdsads acaba damage'ı nasıl o proc'un yahu merak içindeyim.

ayrıca sottoya katılıyorum.bakalım ilerde daha da iyi şeyler görebiliriz. ki daha bir sürü özellik değişiklik açıklanmadı 1.0.4'teki. MF olayında batıracaklar gibi geiyor gerçi ama
hayırlısı

Yaparlar yaparlar herşey olacagına varır :) Yeterki kısa süre içinde getirsinler başka bişey istemiyorum.Coming soon diyip seneye getirmesinler...
Sosyal ağlarda paylaş

Unique özellik katmaları ayrıca tercih sebebi olacaktır legendarylarde. Vurdukça Demon/Angel yancı çıkarması, % olarak yüksek şanslarla bi' şeyler (bleed amage, charm vs..) olması gibi... Mesela melee wizard oyuncusu olarak ben bunu 1100 dpsli bir silaha tercih ederim:

http://i.imgur.com/FZnC0.jpg

Ya da şöyle bir eldiveni seçenekler arasına sokarım:

http://i.imgur.com/xuoOv.jpg

Aklıbaşında değişikilkler olarak görüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

bu değil işte, ilk halleriyle legendarylerin fail oldukları çok barizdi, bu legendary buffı oyuncular istediği için olmadı bence en başından planları buydu, daha sonra legendaryleri bufflayıp ahye olan rabeti arttırmak.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Legendary recipelerden hangileri ileride bufflanacak tavsiye istiyorum ki şimdi hala ucuz ise recipesini alayım ileride öğrenirim. Elbette recipeli legendary varsa adam gibi bişi ileride değerlenecek.

geç kaldın şimdiye kadar tavan yapmıştır 1.4 duyrulduğu gibi recipe, craft şeyleri pahalanmaya baslamıstı zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

şu barbarın saçma sapan fazla damage veren skillerini nerflemek yerine diğer skillerini de bufflıyorlar ya vay anasını arkadaş ya. damage i 50k üstüne çıkarmışlar için oyun yine berserkeri açıp elite i 10 saniyede kafa göz kesmekten ibaret olacak.

10 saniye çok bile

bu arada hangi skillin nerflenmesini bekliyorsun mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

wizard açıklamasının sonlarında signature spelleri, meteor ve arcane tormenti bufflayacaklarını söylemişler.

energy twister / wicked wind proc coefficient yarıya düşecekmiş melee wizardı etkileyebilir bu. ayrıca bence başka classlara da gelecek bu tarz proc coefficient nerfler. gerçi double tornado builde dokunmayacağız demişler ama sprint/run like winde de bu tarz bi değişiklik gelebilir sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...