Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Realm arayışı

Kojiroh

Öne çıkan mesajlar

D3 faciasından sonra arkadaşlarla yine gaza geldik, sıfırdan başlamalık bi pvp serverı arıyoruz, horde oynicaz bu sefer. Şöyle ekonomisi çok bozulmamış, oyuncu kalitesi çok kötü olmayan, pug raid veya dungeon sırası çok bekletmeyecek bi realm aramaktayız. Var mı böyle bi yer?
Sosyal ağlarda paylaş

Novichok said:

"Tatar Ramazan" said:

Swe veletlerin gear kıyaslamalarını, damage meterlarını ve saçma lafını sözünü çekeceksiniz, yazık değil mi be kardeşim 1 ay sonra GW2 çıkacak işte

offf birisi guild başvurusunda yine reddedilmiş heralde sddfgds.

bilmem kaç sene önce bıraktım ben wowu, yüklü MMO bile yok bilgisayarımda
Sosyal ağlarda paylaş

Ana sevindim ya, iyiymiş demek. Gerçi warcraftrealms.com mu ne vardı, orda A:H oranı 1:1.6 diyodu biz de sevindik ezicez diye ama 2:1'miş meğer, sağlık olsun. 52'lik warriorumla 2-3 tane low level dungeon attım, Lightbringer'daykenki kadar rezil gruplar gelmedi. Şimdilik umutluyuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
farklı konu açmak istemedim.
sylvanas'da ally tarafında oynuyordum. MOP'u alıp bi denemek istiyorum. oyun çıkana kadar horde bi karakter açıp kasmak istiyorum. önerebileceğiniz bi server var mı? nüfusu yüksek olan, ally-horde oranı dengeli olan, heroic olmasa da raid yapabileceğim gruplar bulabilceğim, pvp'si zevkli olan hem arena hem bg açısından. kafama yatan outland,burning legion ve sylvanas horde tarafında devam etmek. burlarda oynayan veya oynamış olanlardan fikir edinebilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

mea said:

farklı konu açmak istemedim.
sylvanas'da ally tarafında oynuyordum. MOP'u alıp bi denemek istiyorum. oyun çıkana kadar horde bi karakter açıp kasmak istiyorum. önerebileceğiniz bi server var mı? nüfusu yüksek olan, ally-horde oranı dengeli olan, heroic olmasa da raid yapabileceğim gruplar bulabilceğim, pvp'si zevkli olan hem arena hem bg açısından. kafama yatan outland,burning legion ve sylvanas horde tarafında devam etmek. burlarda oynayan veya oynamış olanlardan fikir edinebilir miyim?
bl ally dayımda horde pve de iyi idi buralarda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...