Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigaraya başlama yaşımız yada başmama nedenimiz...

sheref

Öne çıkan mesajlar

banji pek çok kez yaptım..
enjoy yourself dedim ben
entertain yourself with eroin demedim..

sigara içmeyi sevdiğim içiyorum ama tabi kimseye tavsiye de etmiyorum..
yine de içki sigara olmadan gece hayatının tadını alamıyorum ben..
bi taxim olsun, kuruçeşme olsun bebek olsun oralarda eylenmek tabiri cağizse dağıtmak içmek sıçmak bana zevk veriyor..[signature][hline]|GBmod.|PAmod.|MEresimos|Pati Sözlük|
|Lominadze|News|Blog|
|Mail|MSN [email protected]|icq:2135528|
Sosyal ağlarda paylaş

Nefret ediyorum,iğreniyorum, tiksiniyorum. Ben dedemi feda ettim sigaraya. Allah başkasına yaşatmasın aynı acıyı. Sigara içenler siz sadece kendinize mi zarar verdiğinizi zannediyorsunuz? Keşke size olsa sadece... Milleti pasif içici yapıyorsunuz tamamda ya yakınlarınız? aileniz? arkadaşlarınız? günün birinde abartırsanız işi de Allah korusun Akciğer Kanseri olursanız ne olacak? O acıyı sizle beraber aileniz arkadaşlarınız da yaşayacak. Kanserin aşamalarını ben gözlerimle gördüm. Önce sert öksürükle gösterir kendini... Sonra kanlı öksürükler... Ve sonra öksürükler abarır balgam,kan karışık öksürükler dolar. Kusmalar yoğunlaşır. Nefes almada zorlanma... Akciğerde yanma ve acı... Bunları düşünün biraz. Bir uyduruk TÜTÜN yığını için mi herşey verdiğiniz acı 1 PAKET SİGARA için mi?? İleride pişman olacaksınız benden söylemesi...[signature][hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Ne kadar gereksiz bir olay :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 30 Ekim 2004 20:43 tarihinde demiş ki:
evet sigara içenler en fazla 20 30 saniye tutuyor nefesini garip şekilde:)

rekorum 1:30 civarı

ya bnm tanıdıgım var orta sondan beri sigara iciyo ve üniversiteyi bitireli 2 sene oldu.ama gel gör ki;yarı olimpik havuzu tek nefesle,su altından boydan boya katediyor,nefes almaya ihtiyac duymadan yarıya kadar tekrar geri dönebiliyor.sanırım bu biraz antremanla ilgili.ne kadar sigara icerse icsin,ODTÜ'de yüzme klübüne gidip düzenli bir sekilde yüzdügü müddetce bunu yapabiliyor kendileri
Sosyal ağlarda paylaş

içmem içen kişiyle yan yana fazla duramam (kişi ile alakası yok daha çok sigara ile alakası var)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi arkadaşlarımdan biliyorum .

İçene laf etmiceksin sesini çıkarmıyacaksın .
İçmeyenide uyarıcaksın .[signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! | ©émååt
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufakıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
|" 5 " Day Th.. | | Sahip olduğun gücü asla gösterme ! |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Black_Lupin, 31 Ekim 2004 20:14 tarihinde demiş ki:
Kendi arkadaşlarımdan biliyorum .

İçene laf etmiceksin sesini çıkarmıyacaksın .
İçmeyenide uyarıcaksın .

bi yanlışlık olsa gerek tam tersi olmasın??[signature][hline]BabacumMostors, 07 Aralık 2003 17:15 tarihinde demiş ki:
-Hocam anal sex günahmıdır?
-Evladım hak yolu varken neden bok yolu?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne biliyim benim etrafımdakilerden endindiğim izlenim üzerine yazdım . Çünkü sigara içen birine laf edin içme vesayre işte zararlı diyince . Klasik dedikleri şunlar oluyo ; Abi biliyom zararlıda hoşuma gidiyo ,en çok sigarama karışılmasından nefret ediyom ,kafamı dinliyom , yemekten sonra içmezsem yada sabah kalkınca yok şöyle yok böyle bla bla...
İçmeyen arklarımıda sürekli uyarırım ,her nekadar bu hoşlarına gitmesede :D .

Ben şahsen içmiyorum hiç denemedim içmemde hoşuma gitmiyor yanımda içilmesinden nefret ederim . Sağolsun arklarımda benim yanımdayken içmezler ...[signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! | ©émååt
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufakıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
|" 5 " Day Th.. | | Sahip olduğun gücü asla gösterme ! |

[Bu mesaj Black_Lupin tarafından 31 Ekim 2004 20:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 31 Ekim 2004 20:29 tarihinde demiş ki:
Sigara içmek aptallıktır yahu sigara paketinin üstünde ne yazıyor? Sağlığa zararlıdır.
Bile bile kendine zarar vermek salaklıktır
o zaman salaksınız
defolun

bunları ne zamandan beri sen belirliyorsun??[signature][hline]|GBmod.|PAmod.|MEresimos|Pati Sözlük|
|Lominadze|News|Blog|
Sosyal ağlarda paylaş

Her keyif veren şey gibi sigara da hem keyif verir hem de zarar .. Sigaranınki açık ve biyolojiktir , genel olarak ; farkında olmadığınız diğerleri ise psikolojik veya fiziksel.
O yüzden pek bir farkı olduğunu sanmıyorum , ha ama sporu severim , şöyle bi maç olduğu zaman deli dana gibi koşturmayı severim o yüzden de sigara içmem.
" Sadece ortam olursa :p "[signature][hline]The Last Sunrise - Günbatımı Diyarı , Online MUD
Paticik StarCraft Forumları
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Horrible, 30 Ekim 2004 21:04 tarihinde demiş ki:

Sigara içme torununu gör,sigara iç dedeni gör!

ahahah
daaldım zuhahah[signature][hline] Whether long range weapon or suicide bomber, Wicked mind is a weapon of mass destruction
Whether you're soar away sun or BBC Disinformation is a weapon of mass destruc
You could a Caucasian or a poor Asian, Racism is a weapon of mass destruction
Whether inflation or globalization, Fear is a weapon of mass destruction
Sosyal ağlarda paylaş

aslında en güzeli puro içmek ne olsa sürekli içilmior..
ortamdan ortama yakılıyor
ama kaliteli purolar 20$ dan başlıyor.
1 milyona satılanlar da bana hitap etmiyor..

ama naparsın işte sigarayı seviyorum...

ayrıca yararlı olan ne güzel ki?
patlıcan? bamya? ıspanak bi yere kadar.. :D[signature][hline]|GBmod.|PAmod.|MEresimos|Pati Sözlük|
|Lominadze|News|Blog|
Sosyal ağlarda paylaş

ya ona bakarsan kolada zararlı ayrıca bağımlılıkta yapıyo
kimsenin keyfine kimse karışamaz sonuçta kola bi insan için bi keyifse sigarada olabilir gayet[signature][hline] Whether long range weapon or suicide bomber, Wicked mind is a weapon of mass destruction
Whether you're soar away sun or BBC Disinformation is a weapon of mass destruc
You could a Caucasian or a poor Asian, Racism is a weapon of mass destruction
Whether inflation or globalization, Fear is a weapon of mass destruction
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 31 Ekim 2004 21:51 tarihinde demiş ki:
iyide kola icerken cevredekilere bi zararin olmuyo...

nedense bunun kimse farkında değil, ayrıca kardeşim yanınızda osuran birine kızmazmısınız siz burnunuzun direğini kırdı diye. Ben ve bir çok insanda sigara kokusun sevmiyor aynı derecede nefret ediyor, üstüne üstlük birde bundan zarar görüyor.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

kim garanti ediyo ki 80e kadar yaşamayı??
gittiği yere kadar giderim kafama göre..

bu arada
sigara içme torunu gör
sigara iç dedeni gör lafına bitmiş durumdayım :D harika laf.
ben dedemi pek severdim.. :)[signature][hline]|GBmod.|PAmod.|MEresimos|Pati Sözlük|
|Lominadze|News|Blog|
Sosyal ağlarda paylaş

3 senedir fln içiyorum heralde ben. 6 ay civarı bırakabildim gerçi geçen sene bu zamanlarda.. ama en son bodrumda günde odaya toplam 15 paket girdiğini, 6 7 civarında alexiyle 2miz paylaşıp geri kalanları diğerlerine bırakıyoduk. bide gece bara mara giderken birer ikişer paket daha alıyoduk. şimdi sigarayı günde 4 pakede düşürdüm. hahah komik geliyo kulağa[signature][hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hella, 31 Ekim 2004 22:38 tarihinde demiş ki:
3 senedir fln içiyorum heralde ben. 6 ay civarı bırakabildim gerçi geçen sene bu zamanlarda.. ama en son bodrumda günde odaya toplam 15 paket girdiğini, 6 7 civarında alexiyle 2miz paylaşıp geri kalanları diğerlerine bırakıyoduk. bide gece bara mara giderken birer ikişer paket daha alıyoduk. şimdi sigarayı günde 4 pakede düşürdüm. hahah komik geliyo kulağa

söndür müyorsun galiba :D

bende çok içerim die bilirdim
ben günde 1.25 paket civarı içiyorum.
hafta sonları içmeye gidince 2 paket.
evde party varsa 3 paket max.[signature][hline]|GBmod.|PAmod.|MEresimos|Pati Sözlük|
|Lominadze|News|Blog|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hella, 31 Ekim 2004 22:38 tarihinde demiş ki:
3 senedir fln içiyorum heralde ben. 6 ay civarı bırakabildim gerçi geçen sene bu zamanlarda.. ama en son bodrumda günde odaya toplam 15 paket girdiğini, 6 7 civarında alexiyle 2miz paylaşıp geri kalanları diğerlerine bırakıyoduk. bide gece bara mara giderken birer ikişer paket daha alıyoduk. şimdi sigarayı günde 4 pakede düşürdüm. hahah komik geliyo kulağa

Bodrum ;

- Olm sigarayı azaltsak mı lan ?
- 4 pakede indirsek ?
- O kadar diil lan.

- Sigara bitmiş. (Saat sabahın 4:30'u)
- Gidip alalım.
- Yürüyerek ?
- Evet.
- Gençliğimizi verecez gibi geliyoda du bakalım.
1 saat sonra ;
- Aaa burası açıkmış, gel sosisli yiyelim.
1 saat sonra ;
- Hadi gün doğumunu izleyelim.
5 saniye sonra ;
- Gel eve gidelim.
4 saat sonra ;
- Olm kalkın, hadi daha türkbüküne gidicez.
- O^+&+^%/&^%/('^...
- +(&?^&(^+&(?+^
- Neyi var lan bunların ?
- Sabah geldilerde.[signature][hline]I'd like to try to live my life again.
I'd like to see where I was going wrong.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 31 Ekim 2004 21:53 tarihinde demiş ki:
ben sigarayı bırakmak istiyom. bıraktırın bana.
gerçi link doğru bilgi içerdiği kesin olan bi kaynak olmasa da sigara bıraktıran ilaç zyban için tıkınız[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !

[Bu mesaj Rahan tarafından 01 Kasım 2004 00:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bırakmak beyinde başlar ilaca falan gerek yok bırakcam de bırak. ama seviyorum sıgarayı diyosan bırakamassın..
sigaraya karşı olan sevgini bitirmen gerekir.
oda nasıl olur, bi bardağın içine içtiğin sıgaraları at (içinde suda olsun) sonra al o suyu baş ucuna koy o kadar kötü kokar ki iğrenirsin ne zaman canın sigara içmek istese suyu kokla..
nası fikir ama
*!sigarasından derin bir nefes alır*[signature][hline]|GBmod.|PAmod.|MEresimos|Pati Sözlük|
|Lominadze|News|Blog|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sheref, 01 Kasım 2004 00:45 tarihinde demiş ki:

oda nasıl olur, bi bardağın içine içtiğin sıgaraları at (içinde suda olsun) sonra al o suyu baş ucuna koy o kadar kötü kokar ki iğrenirsin ne zaman canın sigara içmek istese suyu kokla..
nası fikir ama
*!sigarasından derin bir nefes alır*

Ben o sigaraya başladığımda odam öyle kokuyordu.
Bi etken değil yani.
İçi su dolu bardağa atıyodum içtiğim sigaraları.
2 sene çıkmadı herhalde o koku odamdan eoehaha.[signature][hline]I'd like to try to live my life again.
I'd like to see where I was going wrong.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...