Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Koptuğu söylenen kablonun haritası!

Afterdeep

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Valla dialup herkese versinde yanında bide bok paralı bir babada versin :) utanuyorum tel parasını göstermeye ben ödüyom[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şu haritaya göre denizin en iğrenç yerinde. En gereksiz orta yerinde. İnşallah yarın olmuş şekilde uyanıırm. Hiçbişi yapamıyorum, sadece Türkiye içindeki serverlar tarafından host edilen sitelere girebiliyorum. Onun haricinde tık yok. Dün gece 04:00'te DAOC'a girdim. Oda 10 dakka falan kalabildim. 20 saniyeli gecikmeli şekilde. Guilddekilere bi "hi" diyebildim, bide depremden dolasyı deniz altında kablolar kopuk gelemiyoruz diyebildim. Sonra koptum. Gelsin artık şu lanet olasıca.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

abi bence bağımlıyız falan olayı değilki
sonuçta kablonun ordan geçmesi türkiyenin suçu değil. kablonun kopması türkiyenin suçu değil
türkiyenin suçu bu gibi durumlarda devreye giricek alternatif bi sisteminin olmaması. bu da başka ülkelere muhtaçlığımız anlamına gelmio[hline]Oski lvl50 Hero RR3+
Excalibur | Hibernia / EU

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Aragorn-, 25 May 2003 22:57 tarihinde demiş ki:
abi bence bağımlıyız falan olayı değilki
sonuçta kablonun ordan geçmesi türkiyenin suçu değil. kablonun kopması türkiyenin suçu değil
türkiyenin suçu bu gibi durumlarda devreye giricek alternatif bi sisteminin olmaması. bu da başka ülkelere muhtaçlığımız anlamına gelmio[hline]Oski lvl50 Hero RR3+
Excalibur | Hibernia / EU
Hepimiz
OSKİ'yiz.

Ben şu anlamda düşündüm. Neden çok ileri bir ülke olmayalımda mesela sırf dünyanın her köşesine bağlantı için 3 uydumuz olmasın. Sadece bu şekilde düşündüğüm için öyle yazdım. Yani biz o kabloyla ilgilenmiyoruz diyecek güce sahip olabilirdik.
Ama sanıyorum 1-2 yıla dünyanın her yerine çekilen optik kablo sistemiyle hem internet hızı çok yükselecekmiş hemde fiyat çok düşecekmiş. Denene göre, çok kalın kablo yumağı içinde 5000 kablo, bu 5000 kabloda da ayrı ayrı 5000 hat geçecekmiş. Hepside optik düzende olacak, yani ışık hızına çok yakın bir hız.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...