Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

pekaziz said:

El kaide dediğin adamlar mı istisna? FSA'nın asıl vurucunu gücünü oluşturan vahşiler bunlar. Kaldi ki daha onlarca cami bombalama, canlı canlı infaz etme görüntüsü koyabilirim. Suriye ordusunun nasıl katliam yaptığını da çok iyi biliyoruz, aklın tutulmadıysa önceki sayfalarda koyduğum görünütüleri izle.

Arkadaşım el kaide v.b örgütlerin kme hizmet ettiğini bende biliyorum.ama şu var ki düşmanımın düşmanı dostumdur diyerek sarılıyorlar,yarın başlarına bela olacak ama neden? Sadece o koltuğu esed bırakmıyor diye .değermi lan yani?meZhepçilikle suçlayanlarda asıl dangalağın ta kendisi, kaddafi şiimiydi? Ya mbarek? Peki ya saddam? Benim sevindiğim nokta 100 yıl bile kukla yönetimlerin dayanmaması,dedim ya osmanlıyı arkasından vuranların teker teker kellesinin gitmesi hiç de üzmüyor...

Geçen zvahirinn videosu yayınlandı,terör lideri olmasının ötesinde konuşmaları çok ilginçdi
Sosyal ağlarda paylaş

Kukla değişimini narkoz vererek istedikleri gibi yapabilecekken, neden cerrahi operasyona başvurdular onu anlamıyorum. Hemde tehlikeli bir oyunla. Bu şekilde bir metot ve kukla değişimi düşükte olsa bölge haklarının kontrolünü kaybetmelerine yol açabilecekken?

Müslümanlara karşı olan Hristiyan + Yahudi ittifakı mı şekil değiştiriyor? İlerleyen zamanda Hristiyan + Müslüman ittifakı gibi bir plan mı var yahudilere karşı çok merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

NeoStyle said:

"Tatar Ramazan" said:

NeoStyle said:

meselem kim ki?

oncekendimi, hoccamecca ve 7-8 benzeri niklen 6 ayda 8-10kez sutlanip istenmedigi yere inatlan gelen bir seriatci veya meczup diyebiliriz sanirim, buyuk olasilikla para aliyor buralarda yazmak icin.

saplashaman degil di mi?

Evet banlanan diger bir niki de saplashaman idi, doymuyor bana
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

Tunus ve mısır gayet iyi götürüyor bence halkın % 80 i şeriat istiyor diye anayasaya yasamanın temeli kurandır hükmünü koydu.demokrasi kahramanı herif

trolluyor musun yoksa hakikaten "demokrasi cogunlugun istedigi olur demektir" mi diyorsun? oyleyse hic bosa yazamayalim bilader sen takil
Sosyal ağlarda paylaş

KapIKulu said:

Kukla değişimini narkoz vererek istedikleri gibi yapabilecekken, neden cerrahi operasyona başvurdular onu anlamıyorum.

Serbest pazar ekonomisini işletebilmek için yapısal reforma girmesi gerekiyordu bu ülkelerin. Genel olarak batıdaki ekonomik durağanlık satın alma gücünde daralmaya yol açacak, istikrarlı üretim için yeni tüketim pazarlarının oluşması gerekli. Büyük firmalara petrol satışı endeksli "kukla" yönetimler de halk algısında değişime yol açacağı ve sosyo ekonomik güç kaybı yaşayacağı için bu sisteme geçişe karşı çıkıyorlardı. Arap baharında tek tek temizlendiler, artık ortadoğuya şeriat da gelse fransızlardan daha laik de olsalar tıpkı türkiye gibi tüketim ekonomisine sahip birer ufak üretim/montaj üssü olacaklar. Bu yüzden arap şeyhleri fıldır fıldır türkiyede fabrika almaya, yatırım teşvikleriyle girişimci oluşturmaya çalışıyorlar. Hala ortaçağı yaşayan ve hiç birşey üretmeyen/tüketmeyen ortadoğu halkları dünyaya zarar yazmasa da (gerçi burası tartışılır lolz) kar da yazmıyor. Artık onlar da karlı hale gelecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

Leopar said:

maesselam said:

Tunus ve mısır gayet iyi götürüyor bence halkın % 80 i şeriat istiyor diye anayasaya yasamanın temeli kurandır hükmünü koydu.demokrasi kahramanı herif

trolluyor musun yoksa hakikaten "demokrasi cogunlugun istedigi olur demektir" mi diyorsun? oyleyse hic bosa yazamayalim bilader sen takil

abi adam suriyelilerin %60i isyan etse bunu ic savas olarak gormeyecek kafada bir insan ne bekliyorsun sdf
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

maesselam said:

Müslümanım diyen adam israilin suriyeyi bombalamasını istemez.muhakkak senin gibi batı hayranı herifin tekidir...

keşke tüm arapları bombalayıp dünyayı temizleyebilsek

Şunu yazan adam, iki sayfa önceki yazısında hümanistlik nutukları atıyor ya, şaka gibi. Zihniyeti bu işte. Başka ülkede olsa "nefret suçundan" cezaevine girer.
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

Niye? Dünyaya günde 3 kilo yemek yiyip 5 kilo çıkaran amerikalı bir şişkodan daha çok zararlı değil daşacık

ulkesinin ortadoguya demokrasi goturdugunu sanan 'sisko' amerikalilardan zerre farkin yok mental kapasite olarak. daha da kotusu bu olaylari pasif degil aktif bir bicimde destekliyorsun. Daha da kotusu 5 sene once rte esat ile tatile cikarken esatin diktator oldugundan haberiniz bile yoktu. AKP medyasi size olaylari nasil sunarsa hic sorgulamadan direk kabul ediyorsunuz.

Pislige buladiniz iyice etrafi. bu savaslari cikartan insanlari ortaya cikarmaya calisacaginiza iyice koruklediniz savasi. hala bi de kendini hakli cikartip vicdaninizi rahatlatmak icin demokrasi savasi diyorsunuz bu olaya. Hayir bu bir ic savas. Turkiyedeki laiklerin 'biz akpyi istemiyoruz, kac senedir basta bu fasist hukumet' diye ayaklanip hukumete saldirmasi, eline silah alip akplileri oldurmesi nasil bir ic savassa bu da bir ic savas. Ic savas desteklemenin hakli bir yani yoktur tek sebebi guc elde etmeye calismak, olaylari istedigin gibi sekillendirmeye calismaktir. AKP hibi hukumetler, veya sizin gibi bu hukumetlerin yaptigi seyleri yiyen saftirikler olmasa dunya daha guzel bir yer olur en azindan etrafi pislige bulayan bir hukumet basta kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

zerobey said:

dasaaa said:

maesselam said:

Müslümanım diyen adam israilin suriyeyi bombalamasını istemez.muhakkak senin gibi batı hayranı herifin tekidir...

Şunu yazan adam, iki sayfa önceki yazısında hümanistlik nutukları atıyor ya, şaka gibi. Zihniyeti bu işte. Başka ülkede olsa "nefret suçundan" cezaevine girer.

O koyun delisi ya, cezai ehliyeti yok dasaaanin asd
Sosyal ağlarda paylaş

zerobey said:

dasaaa said:

maesselam said:

başka ülkede olsa millet geyiklerin ne olduğunu anlayabilirdi bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...