Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

NeoStyle said:

meselem kim ki?

oncekendimi, hoccamecca ve 7-8 benzeri niklen 6 ayda 8-10kez sutlanip istenmedigi yere inatlan gelen bir seriatci veya meczup diyebiliriz sanirim, buyuk olasilikla para aliyor buralarda yazmak icin.

Ya gecen aylarda bi tip dadanmıştı forumlara "istesem mankenlerle gezip son model arabalara binebilirim " filan diyen bu adamların ruh yapıları birbilerine çok benziyo aynı tezgahtan gectikleri için :D Bu arkadaşta muhtemelen aynı kişi ,şimdide şantiyesi olan para içinde yüzen birisi modunda takılıyo haa bide bu tiplerde aşağılık kompleksi had safhada böle yalan dolan ile kendilerini oyalıyolar cebinden bi 50 lira çıkart desene onu bile beceremez :D (hoş bende de yok 50 lira :D ama komplekste yok )
Sosyal ağlarda paylaş

Topiki şöle bi okuduktan sonra baya baya bu Maesselammıdır adı herne şey ise sayesinde tamamen nötr ve iki tarafında birbirinden bok olduğu şekilde baktığım olayda resmen azda olsa Esad a sempati duydum.Böle adamlarla aynı ideolojiyi veya fikri paylaşmak değil onlara yakın fikirlere sahip olmak bile midemi kaldırıyo artık şu ülkede.Hepsi gider bi hacı hoca bulup onun testislerine tapar.Diğerini boklamazlarmı bide(ex.rte-feto vs.)İşin kötüsü bu adamlar öle bi hayal dünyasında yaşıyolarki devamlı '' Ulan ben ne iyi bi insanım yaa.Nasıda yardım ediyorum din kardaşlarıma.Kesin cennete gidicem lan.Off huriler nuriler allahuekber woohooooo' diye düşünüyolardır.

Sen azcık adamı geçtim insan olsan dersinki iki tarafta insanlık suçunun daniskasını işlemiştir.İki tarafta bokun bokudur.Ben sadece sivil halkı destekliyorum umuyorumki onların en az acı çekeceği şekilde sonuçlanır dersin bu terrorist kafa kesen çabulcularada azcık bile sempati duymazsın.Ama yok ama sen cani din kardeşlerinin reklamını yapmışın resmen.Ama yok yorumlama yetin olmadığı için anca şu hayatta yaptığın tependeki hoca sıçar sen sıvarsın.Böle yetişmişin bölede gidersin.Cevap olarakta Esadda bilmemneleri öldürdü dersin şimdi gidip siyah-beyaz dışında renk kavramınız olmadığı için anlatmak istediğimi anlamayıp sadece sivil halkın desteklenmesi gerektiğini vs.

Hakkaten sıktınız artık bide virüs gibi heryere sızıyosunuz bi türlü.Ama patinin bünye bi nebze kuvvetli kabul etmemiş git başka foruma dicemde safın tekini bulursunuz kafasını bulandırırsınız cahil çok ülkede.Onun için kal burda en azından burda senin beynini yıkayabiliceğin adam yok.Daha az zararlı olursun şu ülkeye.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim napolyon olmam,oncekendimi olmam egonuza katkımı yapacak lan? Evet ben hepsiyim,hayır hiçbirisiyim...rahmetli abdullah azzam'ın söylediği gibi;ömründe bir an yapacağın hareket,bütün ömrünü kahraman olarak geçirtir.yani biriniz akıllansa,kahramanı olsam fenamı olur.eminim görümcek adamın hala gerçek olduğuna inananlarınız var
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Aluriel said:

napolyonn galiba bu ya

o ya baska biriydi ya da biraz daha boyle konusmasini falan bilen, liberal ve iqsu en az 30un ustunde bir karakter rpsi yapiyodu.
en azindan direkt sacma sapan cevap vermek yerine konuyu degistiriyodu. daha basarili bir karakterdi.

napolyon rasim ozan kütahyalı tadında bir adamdı yada bu emre kongarın (niyeyse) katıldığı programda ki bi kadın varya onun gibi.

bu maesselam daha bir akit vakit kafasında
Sosyal ağlarda paylaş

Dün de benzer bir şekilde Şam'da yaşadığını tahmin ettiğim (CIA ajanlarının hali belli olmuyor pek) birisiyle de aynı şekilde tartıştım. Esad gitsin diye açık açık İsrail Suriye'yi bombalasın diyor adam ve koyu bir FSA destekçisi.

İthal demokrasi böyle oluyor işte, başka millet halkını bombalayınca, barajlarını yok edince, sivil uçaklarına ateş edince dünya gözü önünce kahraman oluyorsun.

Son bir not, Bahreyn, Katar, Ürdün gibi ülkelerde ölüm cezasına çarptırılmış katillerin pek çoğu Suriye'de savaşmak üzere serbest bırakılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ic savas bitince o adamlar nerelere gidecekler cok merak ediyorum. bir de suriyeye akan silahlar kimlerin elinde kalicak acaba

su elini kolunu sallaya sallaya sinirdan gecme islerini engelleseler bari
http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1095577&CategoryID=81
Sosyal ağlarda paylaş

Suriye'de yaşayan bir gayrimüslimdir belki, hani senin çok sevdiğin teröristlerin her gün beşer onar öldürdüğü o insanlardan.

Ha bir de hayatımın hiç bir döneminde batı hayranı olmadım. bence asıl hayran olunması gereken müslüman geçinip, batıdan silah ve para yardımı alan sizlersiniz. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Fsa tamamen savaş kurallarının gerektirdiğini yapıyor,esed ise masum halkı bombalıyor.şehit olan fsa ordusu askerlerinin % 5 iyabancı uyruklu,sınırı kapatsan nolacak? Ha birde sonırdan terörizmi geçiyordedin? 30 senedir suriyenin yaptığını biz 1 senedir yapıyoruz,heriflerçökmek üzere vay be ne güçlü ülkeyiz ;)

Edit:üzüleceksen 30bin şehit gerçeğine üzül ,etrafında savunduğun iran ve suriye zamanında az çektirmedi bu ülkeye ,3 ülke-örgüt arasındaki gizli anlaşma takır takır yürüyor.gecen sene devrilmez denilen kaddafi malum sonla gitti,sıra esedde işte,ondan sonra sıra iran da
Sosyal ağlarda paylaş

El kaide dediğin adamlar mı istisna? FSA'nın asıl vurucunu gücünü oluşturan vahşiler bunlar. Kaldi ki daha onlarca cami bombalama, canlı canlı infaz etme görüntüsü koyabilirim. Suriye ordusunun nasıl katliam yaptığını da çok iyi biliyoruz, aklın tutulmadıysa önceki sayfalarda koyduğum görünütüleri izle.
Sosyal ağlarda paylaş

Burda milletin anlattığı olay esad vs. fso hadi biz esadcı olalım siz fso cu deilki.Sen gidip fsoyu fanatik gibi savunduğun için millet senin haksız olduğunu söleyince esad ın tarafını tutar gibi algılıyosun.

Senin gibilerde zaten ya onlardansın ya bizdensin kafası olduğu için bi türlü olay idrak edemiyosunuz.Yarın öbür gün bizde bi olay olsa yeminle bu herif gider milletin damdan aşşada atar yaa
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

Fsa tamamen savaş kurallarının gerektirdiğini yapıyor,esed ise masum halkı bombalıyor.şehit olan fsa ordusu askerlerinin % 5 iyabancı uyruklu,sınırı kapatsan nolacak? Ha birde sonırdan terörizmi geçiyordedin? 30 senedir suriyenin yaptığını biz 1 senedir yapıyoruz,heriflerçökmek üzere vay be ne güçlü ülkeyiz ;)

Edit:üzüleceksen 30bin şehit gerçeğine üzül ,etrafında savunduğun iran ve suriye zamanında az çektirmedi bu ülkeye ,3 ülke-örgüt arasındaki gizli anlaşma takır takır yürüyor.gecen sene devrilmez denilen kaddafi malum sonla gitti,sıra esedde işte,ondan sonra sıra iran da

kardeş onu git o adamlara karşı müttefik olduğun ve çekiç gücüyle silah pkk'yı destekledikleri abd'ye anlat. kuzey ırak'ın kurulmasında nasıl bir mantıkla türkiyenin yardımcı olduğunu anlat. ama sen okuduğunu anlamaktan aciz adam uluslararası politika mı anlayacaksın lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...