Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Şam düşüyor galiba

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Ahahaha mübarek karikatürü çok iyiyimiş cidden. Ve baya da gerçeği yansıtıyor ne yazık ki. MISIRDA DEMOKRASİ baya oturdu ya harika oldu devrim. Çok güzel oldu çok da iyi oldu.

Pis şi-pardon nusayriler de masum suriye sün-pardon halkına acı çektiriyor, tez zamanda onları da yağmurdan kaçarken doluyla terbiye etmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben bu olaylara 300 yildir ezilen islam medeniyetinin yeniden dirilisi olarak goruyorum.afganistanda talibanla 30 nato ulkesi basedemiyor,cecenistan da hala yaniyor ozgurluk atesi.libya ,tunus misir gibi ulkeler bati destekli ve mahrecli hicbir fikri dusunceyi istemiyor.sira suriyeden sonra suud ve dalkavuklarinda velhasil i kelam samil basayevin bir sozunu alintiliyayim. babasi gozlerini onunde oldurulmemis,bacisi tecavuze ugramamis birisi savasmanin ne oldugunu bilemez....suriyede olan duru. bu iste be n size sebbihalarin sokakdan kadinlari toplayip goturdukleri ve o kadinlarin arapca cocugum evde ac ne olur yapmayin goturmeyi n dedigi videoyu koysam iyi yapmis diyenleriniz cikacak...

bir suriyeli kadinin bu ummetin erkekleri silah gonderemiyorsa dogum kontrol habi gondersin demesi insani ne kadar derinden yaraliyor biliyormusunuz? ama sizlere ne desem gozleriniz kapali kulaklariniz sagir
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

sabah akşam trt izleyip zaman okuyan adamın kafası nasıl çalışcak başka

madem içiniz parçalanıyo suriyeye, ıraklı kadınlara tecavüz edilirken nerdeydiniz

bunu bana sorma demokrasi diye kolesi olup emperyalizm icin degerlerinizi unutup aman bana dokunmayan bi yasasi n mantigiyla oy verdiginiz agababalariniza sorun
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

Sparkcaster said:

madem içiniz parçalanıyo suriyeye, ıraklı kadınlara tecavüz edilirken nerdeydiniz

bunu bana sorma demokrasi diye kolesi olup emperyalizm icin degerlerinizi unutup aman bana dokunmayan bi yasasi n mantigiyla oy verdiginiz agababalariniza sorun

AKP değil miydi ABD Irak'a TR üstünden girsin diye yırtınan? Ne oyundan bahsediyorsun arkadaşım sen?
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

ya bunlar alismis askeri vesayet altinda yasamaya suriye de giderse bi tek k.kore kalir.sonrada ataturk osmanliyi temizledi demokratik turkiyeyi kurdu birakin bu ayaklari

beyninizde problemmi var?

ben diyorumki ataturk demokratik tc yi kurdu etti daha sonra izinden gidiyoruz atam diyerek nerede askeri vesayet altinda ulke var ona sempatiyle bakip sonrada halellujah bebegim mendereside astik triplerine girmedimi her askeri vesayetin ulusalcilari?
Sosyal ağlarda paylaş

cidden çok ilginç kafada insanlar var şurda 3-5 sayfa okuyunca hahaha yok din düşmanısınız esadı savunuyosunuz sonra kardeşlerim tecavüze uğradı demiş falan git bi bak FSA neler yapıyor, bir konudada paylaşıldı sanırım videosu yalvaran adamı binadan atıyolardı sözde özgürlükçü kardeşlerin yada git biraz liveleakde izle FSA neler yapıyor yakışıyormu müslüman kardeşlerine !

trtatvtarafzaman kafasıyla geliyorsunuz trollmü şakirtmi belli değil sonra fake acclarla dönüp dönüp aynı terane
Esadda sözde FSA da aynı b.kun laciverti yesinler birbirini yani bizi geren ne onun bunun maşalığını yapmaktan başka
mübarek kaddafi esad vs bir anda embedded gazetecilerle ne güzel empoze edildi bu kafalara tüü kaka diktatör özgürlük geliyore devrim geliyore, e düne kadar kankaydınız bu diktatörlerle hani pkkyı besleyen sürekli oralardan bizim ülkemize geçen teröristlere ev sahipliği yapan ama sesiniz çıkmayan adamlar.
Senin doğuda neredeyse her gün ölen askerin kardeşin değil mi niye bu kadar sesin çıkmıyor, 30sn şehitler ölmez vatan bölünmez haberleri yapılıyor sonra gülben ergen selülit haberlerine geçiyosun ertesi gün esadda esad tüü kaka
ama elalemin suriyesi libyası bizi geriyor bu kadar birde kardeşiniz oluyor yok devrimmiş özgürlükmüş ama bizde ileri demokrasi var dimi diğer müslüman kardeş ülkelerimizede lazım bu maşa ileri demorkasinin aynısından
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

oncekendimi said:

Sparkcaster said:

AKP değil miydi ABD Irak'a TR üstünden girsin diye yırtınan? Ne oyundan bahsediyorsun arkadaşım sen?

hamsili son kez soyluyorum akp vs hicbirine oy vermiyorum demokrasii denilen harikalar diyari masallarina da inanmiyorum.demokrasi :savasla ele geciremedikleri halklari kultur empoze ederek kaybetme oyunudur dunya sahnesinden.insan denilen varlik o kadar beyin ve dusunme kabiliyeti gelismis bir varlikken ,bazen de filmlerdeki yaratiklardan daha asagilik bir yaratik oluyor...
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

hamsilipilav said:

oncekendimi said:

Sparkcaster said:

hamsili son kez soyluyorum akp vs hicbirine oy vermiyorum demokrasii denilen harikalar diyari masallarina da inanmiyorum.demokrasi :savasla ele geciremedikleri halklari kultur empoze ederek kaybetme oyunudur dunya sahnesinden.insan denilen varlik o kadar beyin ve dusunme kabiliyeti gelismis bir varlikken ,bazen de filmlerdeki yaratiklardan daha asagilik bir yaratik oluyor...

çıkarımlarınla ilgili bir şey söylemeyeceğim de oy verdiğiniz ağababalar derken akpyi kastediyor olman lazım zira o sırada bunun için yanıp tutuşan akp hükümetiydi ee burada da pek akpye oy veren insan olduğunu zannetmiyorum yani boş bi mesaj atmışın işte
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

valla ben bu olaylara 300 yildir ezilen islam medeniyetinin yeniden dirilisi olarak goruyorum.afganistanda talibanla 30 nato ulkesi basedemiyor,cecenistan da hala yaniyor ozgurluk atesi.libya ,tunus misir gibi ulkeler bati destekli ve mahrecli hicbir fikri dusunceyi istemiyor.
..
..

bir suriyeli kadinin bu ummetin erkekleri silah gonderemiyorsa dogum kontrol habi gondersin demesi insani ne kadar derinden yaraliyor biliyormusunuz? ama sizlere ne desem gozleriniz kapali kulaklariniz sagir

Tecavüz lehinde argürman olarak kullanmaya çalışıp biryandan da afganistanda zina yaptı diye insanları kurşuna dizen rejimleri islamın yükselişi olarak görüp övmen... Bizim kulaklarımız sağır, gözlerimiz kapalı; senin beynin yok yemin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

hamsilipilav said:

nasıl olduda teskere çıkmadı o zaman?

peki soyle soyliyeyim ab ye karsi olan,natodan cikalim diyen,kendi yagimizla kavrulup elaleme muhtac olmayalim diyen,bati hayrani olmayan,bir tek perincek vardi degilmi? oda amerikan arabasiba biniyor diye hapse attilar rahmetliyi

ne alaka benim sorduğum soruyla?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...