Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+8 crystal dagger

Peka

Öne çıkan mesajlar

20m kaybettim. belki daha fazla
fail etti 5m aldim , fail olmasaydi 40m alacaktim 35m cort
28m e musteri vardi , adamin biri wtb +8 diye bagirdi konustuk 40m gosterdi herif cash
dedim direk basayim satayim 40m e bastik boyle oldu
tepem atti gittim 7 tane weapon scroll aldi,m 3.5m bayildim cantadaki +0 eminence basmaya basladim scrollari
+3 +4 +5 +6 oldu son scroll da oda patladi bi 15m de ordan girdi
dunku kaybim 50m
muhtemelen oyunu birakiyorum , bi sls kaldi bide bide 2-3 ayakkabi bot 12-13 milyon falan para onlada 17m borcum var dreamfurye onu odeyip bitane crystal dagger alip satip birakirim[signature][hline]Ben : pdef 724
Karik(68) : gave you 754 damage.
Sosyal ağlarda paylaş

peah kötü olmuş be abi biz başka bi servera başladık ona gel ^^[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

alakasız olcak konuylada, +3 ten sonraki başarı yuzdelerini soyleyebilir misiniz? birde c grade dual swordlara +3'ten sonraki her enchant için kaç p.atk geliyor? (normalde 1 enchant 3 p.atk)

c2 haste SA'si olan b grade dual (muhtemelen katana*tsuguri 204p.atk sanirim +4 yaptiktan sonra 219p.atk olcak) craft etmeyi düşünüyordum ama biryandanda lvl50 olduk hala +3 dualstorm yetersiz kaliyo.. Dual katana alip +5 yapmayi düşünüyorum kaç p.atk olur fikri olan var mi?

bu arada warmith ile enchant edilirse fail olayi azaliyor gibi seyler soyleniyor ne kadar dogru?

unutmadan buyuk kayip geçmiş olsun bana boyle bi şey olsa heralde ruyalarima falan girerdi :p

[Bu mesaj Castigater tarafından 31 Ekim 2004 11:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kardesim sen nie bana dual storm etmio diosun anlamadim... sonucta sen bi dd diilsin senin icin p def daha onemli dance ettiginde sana donen moblara gore dusun (tabi bd isen) eger gladiator isende o kadar farketmio stormla katana arasi fazla bi arti goremezsin ne olur her vurdugunda moba 5 fazla vurursun benden solemesi[signature][hline]Elastor 52+ Prophet
Solymr 21+ Darkelf Assasian(Ailenizin pk si solymr herzaman hizmetinizde :))
Siyah 27+ Scavenger
BARTZ
Sosyal ağlarda paylaş

abi yapma ya bd'ye nasil tank dersin? heavy armor mastery'si almayan tank olur mu? bd=buffer/dd senin tank dediğin şeyden ben palladin yada dark avenger anlarim.. lvl57palladin 850p.def (avadon heavy) lvl56BD 700kusur (tam aklımda deği ama arada baya bi fark var). ayrıca bnm +5 dual katananin p.atk'ını sormamın sebebi c2 de haste SA alması. neyse bu ayrı bi konu ben dual katana ile ilgili sormuştum bilen birisi sorumu cevaplarsa memnun olurum

[Bu mesaj Castigater tarafından 31 Ekim 2004 13:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dual storm ile devam et c2 ye kadar
dual storm ile helede +3 ise dual katana arasinda pek bi fark goremezsin
+3 den sonra her enchant +6 p.atk veriyor
+5 dual katanada 211pattack oluyor
+4 de success chance %66
+5 de %55

ama yalan yani bilgisayardaki chance olayina guvenemezsin
55% olan birsey 40% falan ile calisir spastik random komutuna ve bilgisayarinin saatine baktigi icin

+3 dual storm ile moba 1 attackda ;
u did 44 damage
u did 46 damage
ise
+5 dual katana ile
u did 48 dmd
u did 49 dmg

gibi bir$ey olur bo$a masraf
direk +4 dual sls tavsiye ediyorum (+4 den sonrasina ben artik korkarim) ( dunde +5 denerken dark screamer patlattim sonra crystal dagger aldim +3 onla devam edicem artik demon sword a kadar ) dmg da bi fark gormek istiyorsan[signature][hline]Failed :
crystal dagger@+8,eminence@+7,dark screamer@+5

[Bu mesaj baaluo tarafından 31 Ekim 2004 13:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bildiğim kadarıyla c2 de +4 succes olayi %100 oluyor (dual swordlarda SA alabilmek için +4 enchant şartı var), dual SLS alamayacağıma göre lvl52 için katana *tsuguri tavsiye edermisin? yada 2. bir seçenek, tsuguri/tsuguri fakat bunun SA'si Focus, bana nedense haste focus tan daha yararlı olurmuş gibi geliyor, atk speed 374'ten 425'e çıkıyor. içim kurdu vallahi alcarity potlara para vermekten biktim ya :p

bu arada çok detayli anlatmıişsim teşekkur ederim :)

[Bu mesaj Castigater tarafından 31 Ekim 2004 13:56 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Castigater tarafından 31 Ekim 2004 13:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

alacrity i pot a para vermemek icin illa haste li bi silah yapmana gerek yok
iyi bi prophet bul kanka ol sabah ak$am takilsin seninle
ben 2. chr i yaparken lvl40 da eline crystal dagger verip full ss spamli kasiyordum bi prophet buldum lvl 41 bakti ben deli gibi kasiyorum oda takildi bana beraber kastik hep duo yaparak ben 55 o 54 oldu sonra oyuna ara verdi c2 ye kadar
simdi chr inida aldim buffbot olarak lvl56 prophet arkamda full time solo yapiyorum :)

focus sa si da cok iyi olur cunku zaten dualin criticali cok dusuk , haste 2 atacak biriin bulursun yanina olur biter

dual sls niye alamiyasin ayrica ?
cok pahali diyemi ?
gider 4 gun daha fazla kasar tsuguri yerine sls alirsin 1 haftada falza kasar tsuguri*tsuguri yerine dual sls alirsin olur biter

ayrica c2 den sonra +4 over-enchant success $ansi degi$miyor hala 66% , ama dualler +4 ve ustu oldugunda direk sa alabiliyor bizim gibi quest yapip item toplamak gerekmeden[signature][hline]Failed :
crystal dagger@+8,eminence@+7,dark screamer@+5
Sosyal ağlarda paylaş

guild de henuz prophet yok genelde de healer var cok, prophetlerin az oldugunu düşünürsen haste ile daha fazla dmg verebilirim diye düşünüyorum çünki bir çok healer da focus buffi var ama sadece prophette haste var. dual sls craft etmek çok zor gorunuyor bana, Lionna da fiyatlar tavana vurdu, cbp 5.5k'e satiliyor, c.coal 950a, ori ore 12k, crafted leather 20k... bir çok insan animal bonesu 350a'dan satin aliyor, SLS bladeleri 180-250k hadi 11 tanesini bulsam dier 11 tanesi için en az 2m para baymam lazim. bu arada hala comp armor var, bi yandanda fp için uğraşıyorum. anlayacağın farmerlarin ziktiği Lionna ekonomisinde herşey aşır derecede pahali, scav alt açmak içinde (materyal için) zamanım yok. herneyse belki c2 gelene kadar bakarsin bi 15m drop olur :P (hayallere bak :P )

neyse sağol fikirini yazdiğin için, ben yine de tabiki dual sls yapmaya yetecek kadar materyal topliyacam ama bana yinede uzak gorunuyor umarim becerebilirim :)

bu arada imzan evlat acısı gibi :p

[Bu mesaj Castigater tarafından 31 Ekim 2004 20:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...