Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cd key niye yasak

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

sayın demokrat goril cdkey çünkü kopya oyunlar içindir ve kopya oyun da emeğe saygısızlıktır bi bakımda.. kopya oyun legal bişey de değildir..[hline] "LSD, commonly referred to as "acid," was discovered in 1938 when a chemist working for Sandoz in Switzerland synthesized the drug."
Sazanlar: Bu taraftan..

Her gün bir tık sağlığa iyi gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

zhauauahahu tAMAM sen yanlış anladın
pez*v*nk anlamında söyledimi sandın zuahaha
hani babalar dayılar felan erkek yakınlarına,oğullarına,yiyenlerine felan hitap ederken vay kerata naber der.erkek yakınlara hitap etme şeklidir
bi de pezo ibno gibi anlamıda vardır sen ordan anlamışsın herhalde
öyle her yerde kullanılmaz babam amcam felan derdi banada kerata diye ama o anlamda deil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nukbasliklikiz, 08 Şubat 2003 19:45 tarihinde demiş ki:
evet forumlarda niye yasak

çünkü[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

*!kılıç çeker*

Bu olur mu :p[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

Evet rüya :p[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

said:
mithras, 09 Şubat 2003 00:06 tarihinde demiş ki:
walla cd key forumu kapatanların çoğuda kopya cd alıyordur ..

[iddiadır][hline]OYNAT uğur'cuğum
[email protected]

sen bütün cdlerini orjinal mi alıyosun? elinden öpmek isterim..[hline] "LSD, commonly referred to as "acid," was discovered in 1938 when a chemist working for Sandoz in Switzerland synthesized the drug."
Sazanlar: Bu taraftan..

Her gün bir tık sağlığa iyi gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

Alıyorsam öpücekmisin ? :)
Neden tepki gösteriyorsunuz ki sonuçta cd key forumlarını kapatan mod veya yetkilide kopya cd alıyorsa bana son derece mantıksız geliyor.. ha emir kulu ise o başka... ama gelip bir sürü vıdı vıdı edip evinde paşa paşa kopya cd bulunan şahıslar da yok değil.[hline]OYNAT uğur'cuğum
[email protected]

[Bu mesaj mithras tarafından 09 Şubat 2003 00:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne gereksiz şeyler söylüyorsun mitras be.

Blackrose, azmodai gibi kişiler hep orjinal oyun alıyor, evet.

benim de evimde en sevdiğim 3-5 oyunun orjinali var. Fırsat buldukça orjinal alıyorum.

CD-key yasak olması, moderatörlerin kopya cd alıp almamasıyla alakalı değil bir kere. İllegal birşey cd-key. Burası elinden geldiğince legal olmaya çalışan bir forum. Emeğe saygılı olan (en azından çalışan) bir forum.

CD-key underground'da bir düzine var.
forumda cd-key çok saçma durur.
Sosyal ağlarda paylaş

Emeğe saygısı veya çalışıp çalışmadığını bende görebiliyorum abi.. bir kere neden gereksiz şeyler söylim ki sonuçta ben senin düşüncelerini benimsemesemde saygı duyarım bir anlamda o yüzden seninde saygı duymanı beklerim.. Ülkemizde orjinal cd alcak insan potansiyeli ne kadar ki sonuçta..
Ps:kimseye taş atmıyorum,attığımı zannetmiyorum,atıyorsamda özür dilerim..[hline]OYNAT uğur'cuğum
[email protected]

[Bu mesaj mithras tarafından 09 Şubat 2003 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

CDKEY forumda niye yasak:
Çünkü illegal birşey. Korsan software'i destekliyorsun. Ayrıca Bir sürü IBDA mıdır nedir, kuruluşlar, korsan'a karşı çalışıyor. Çok büyük cezaları var. Fasa fiso bir sürü olay..

Niye Orjinal CD alınmalı?

Orjinal CD alındıkça, fiyatları ucuzlar. Orjinal CD aldıkça, yabancı firmalar ülkemizi tanır. Ülkemizin ekonomisine katkıda bulunuruz böylece. Orjinal CD, firma desteklidir. Üretenin emeğine saygı duyarsınız, böylece üretkenlik artar. Gene fasa fiso...

neyse benim uykum geldi, gidip zıbarcam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 09 Şubat 2003 00:42 tarihinde demiş ki:
Ya ne yarası ne gocunması be güzeller. Ortada bir konu yok yani neyin kavgasını veriyorsunuz anlamadım. Oturun bakem oturduğunuz yerde tepişmeyin.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

tamam tepişmeyelim. zaten ben uyuycam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...