Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diyelim şuanın üstünden 40 sene geçti...

karpuz

Öne çıkan mesajlar

diyelim ben 56 yaşındayım düşünsene paticikdeki mesajların hala durduğunu... :) çok komik olmazmı çocuklarımız falan okuyo "puhaua baba amma hıyar adammışsın yaa" falan diyolar :) ben şu an bile 2-3 sene önce attığım mesajlara bakıp "ulan amma hıyarmışım" diyorum... yani 40 sene sonra eğer paticikdeki mesajlarımız duruyo olursa çok komik olur :D[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

karpuz dese neyse de niye hıyar? :D
eheheh iyi olur valla okuturuz veletlere bak biz böyleydik sizin yaşınızdayken diye :-P[hline]Neden anlamıyorsun denediğimi?
Bütün gözyaşlarımı senin için akıttığımda...

[Bu mesaj ReaperXS tarafından 25 May 2003 23:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya veledin olmazsa??

said:
ReaperXS, 25 May 2003 23:06 tarihinde demiş ki:
karpuz dese neyse de niye hıyar? :D
eheheh iyi olur valla okuturuz veletlere bak biz böyleydik sizin yaşınızdayken diye :-P[hline]Neden anlamıyorsun denediğimi?
Bütün gözyaşlarımı senin için akıttığımda...

[Bu mesaj ReaperXS tarafından 25 May 2003 23:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi SNN dekiler silindi iyiki benim nelerim vardı Ultima bölümünde :) şimdi o yazılara bi şekilde ulaşsam nassı nostalji yapar 7 yıl ağlarım...
sen 2 ay diyosun da ben 5 dakika önce açtığım topiğe bakıp ulan amma hıyarmışım diyorum...[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 25 May 2003 23:08 tarihinde demiş ki:
bundan 40 yil sonra paticik olucak
ve biz gelip baktigimizda bu topic Garbage in 8000. sayfasinda yer aliyor olucak...
onceki 7999 topicten 7000 i Karpuza ait[hline]In me forever and ever and ever forever,
Wanderlust!

HZuahzauhza da bu garbage lık bi topic diil ki... ota boka garbage demeyin...[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ahaahhb "kavun" daha iyi yakışır. asdasdasdasdas

said:
orc_lord, 25 May 2003 23:10 tarihinde demiş ki:
karpuzun çocuklarıda paticike üye oluyor devam ettiriyor :)
onların ismide kiraz hıyar falan :-p[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Sanane kapandığından beri nete girdiğimde icq'nun yanında ne yapacağımı bilemeyip yabancı sitelerde fink attım. O kadar sıkıldım ki bilgisayarın başında durmamaya başladım. Cs'ye başladım vs.

said:
karpuz, 25 May 2003 23:11 tarihinde demiş ki:
her güzel şeyin bir sonu vardır... sonuçta bi gün paticik kapancak... acaba nasıl bir depresyona gircez çok merak ediyorum...[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

-Baba senin nick neydi bu ortamda? Eminim çok karizma bişidir...
şimdi böyle bir durumda KARPUZ dediğin anda gitti çocuğun gözünde 0sın sorunlu bi gençlik dönemi geçirir büyüyünce de aramaz seni hayır gelmez :P
Arada karpuz sen SNN UO'daki Sherlinda mısın?[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 25 May 2003 23:18 tarihinde demiş ki:
-Baba senin nick neydi bu ortamda? Eminim çok karizma bişidir...
şimdi böyle bir durumda KARPUZ dediğin anda gitti çocuğun gözünde 0sın sorunlu bi gençlik dönemi geçirir büyüyünce de aramaz seni hayır gelmez :P
Arada karpuz sen SNN UO'daki Sherlinda mısın?[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
eet acc.name i de Squall_Leonhart dı bi de kimin verdiğini sor bakalım :D[hline]Kontrolsüz GÜÇ,GÜÇ değildir..
#MiX.gen.tr# Forumları Admin Mixer
MiX Editör olmak için ICQ'ma gelin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 25 May 2003 23:24 tarihinde demiş ki:
LoL ya hatırlamaz mıyım sher'i :PpP
Diyorum karpuz karpuz nerden tanıdık bu bana snnden bir sekilde ama :P
LoL yani ne diyim =)[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.

sen kimsin la?[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...