Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Victoria

Gimli

Öne çıkan mesajlar

Paradox Entertainment, kısa bir bekleyişin ardından yeni oyunlarını duyurdu!
Europa Universalis, Hearts of Iron, Cossacks, Crusader Kings, Chariots of War, American Conquest gibi oyunlarda imzası bulunan ekip Victoria adlı yeni oyunda bu sefer 1835-1920 tarihini işliyorlar.Görünüşe bakılırsa eski Imperialism'in Europa ve Hearts of Iron la bezenmiş şekli olacak. Savşa sisteminin Hearts of Iron tarzı, diplomasinin de Europa tarzı olduğu bilinen şeyler arasında.

http://www.paradoxplaza.com/victoria.asp[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

yine aynı tür
büyük ihtimalle aynı motor
bi sürü bug..
1 hafta oynayıp rafa kaldırıcaz
alternatifi olmadığı için tutuyor bu oyunlar
ki ne kadar tuttuğu da tartışılır[hline]Wıpe that grın off your face! Your Brotherhood ıs no dıfferent from us. We both take what we want from these savages. If you thınk your cause ıs any more selfless than ours, you're sadly mıstaken.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin güzel fikrin. Senin güzel beyinilerin bunlar, canım güzel kardeşim. "Ben sevmediysem bu oyun hayatta tutmaz" mantığıysa senin cici mantığın.

Adamlar 2001 de çıkan EU2 için hala peç çıkarıp uğraşıyorlar. Başka hiçbir firmada göremezsin bunu. Diyeceksin çok buglı ondan. Hayır değil. Eu'nun 1.04 ten beri bugları yok. Adamlar bunun üstüne durmayıp 1.08 e kadar, oyuncularla beraber oynayarak, test ederek peç çıkardılar.

Hearts of Iron, bug felaketi sonunda (ki şuan o da halloldu, 1.04'ünü çıkardıalr onun da) herhalde artık beta tadında oyun piyasa sürmezler. Ha sürerlerse alırmıyım? Tabiiki alırım. Neden mi? Çünkü biliyorum ki en geç 2 aya o oyun adam olacak.[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti

[Bu mesaj Gimli tarafından 07 May 2003 17:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yalnız bende pek sewinemedim niyese,
boyle kısa donemlik bolumlerde asırı zor yapıyor anlayamıyoruz oyunu resmen :lol:

fists of iron idi sanırım II. dünya savasını konu alan, o kadar bekledik o kadar sevindik çıktıgına ama oynayamadık dogru durust. kontrolleri çok karışıktı yaf.

eu'ya laf yok ama o bitane
dark ile oynamıştık adamı çatır çatır yeniyordum sonra nedense hep net baglantısı kopuveriyordu arkadasın.[hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Sosyal ağlarda paylaş

mm o ironlu oyunu da kazara kesfetmis yaw harika diyip oynamaya baslamis cheatini bulunca turkiye olarak dunyayi ele gecirip birakmistim konusu cok parlakti 2 dunya savasi hemde managementli..ama oynanis zayifti detay zayifti ama tum ulkeleri oynayabilmek cok cazip gelmisti...

sayki sevki ve yok mu sole guzel bi ticaret- strategy
Sosyal ağlarda paylaş

eu communitysi kadar oyuna bağlı bir grup varmıdır bilmiyorum
oyun çıkalı kaç sene oldu insanlar hala deli gibi oynuyo (civ2 de filan da öyleydi ama civ2 sid in yaptığı en iyi oyundur bence; civ3 filan sux)

tabii, oyunda düzeltilmesi gereken 3847509384750194875 şey var ve hala düzelt(e)mediler o ayrı
bir o ne biçim ai
iki yeter bıktık aynı motordan.

korktuğum şey şu:
paradox'un westwood'a benzemesi
c&c yi oynamayan yoktur ama artık generals filan c&c 5 oldu ciddi ciddi. baydık.
eu5 filan çıkıcak 3000-5000 seneleri arasında geçen ben ağlıcam. :P

eu güzel ama değişik bişiler yapmaları lazım artık baydım aynı şeyden. ya da aynı ai den :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...