Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

topal'ın pozisyonunu neden ornek gosterdigini anlayamadım. dogrusunun o karar oldugunu nerden cıkarttın?

kontrolsuz hareketin cezası kırmızı olamaz mı? ayrıca gorup gormemesinin de verilecek karara etkisi yok. herkes topla oynamak istiyor. kasıtlı olarak topsuz alanda mudahale olmadıgı surece kimse kırmızı kart goremez bu mantıkla. ayrıca kırmızı kart gormek icin kasıtlı hareket yapmak da gerekmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuneyt screwynin enistesi olabilir bence.

Abi siz ne derseniz diyim kararin yanlis oldugunu cuneyt cakirin bir ceyrek yada yari final maci oynatamayack olmasiyla gorucez zaten.

Normal sartlarda yari final maci yonetmesi garantiydi cunku. Yonetirse bu postuma alintilarainiz.

Ben kactim
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

bana göre de sertlikle alakalı, adam şu tekme kalbinin biraz altına geliyor, olmaz ya hani oldu da tekmeyle öldü gitti orda ne biliim çok ağır sakatlandı ya da futbol hayattı bitti... ee nolacak yani sarı kart mı olcak cezası =) ayrıca şu an ntvde tekrar tekrar izliyorum o ilk taban temasından sonra nani resmen piçliğine ayağını tekrar savuruyor arka açıdan yani taç çizgisinin ordan çok net gözüküyor. ilk temasa görmedi desek bile ikinci o savuruşu düşmeyle oluşan momentum değil bariz biçimde savuruyor ayağını arbeloaya doğru.

Şu topicte bundan daha saçma post bulunmaz herhalde.

Atılan tekme sonucu adamın başına şu saydıkların geldi diyelim. Verilen kırmızı kart mı karşılayacak bunları ?

Ayak kırılmasına sebep olan topçuları içeri atalım istersen ? Mantığa gel herifteki.
Sosyal ağlarda paylaş

Bariz kırmızı açıkça kuralda yazıyor.
Merak ediyorsanız açıp okursun kuralı adam resmen tekmeyle giriyor değmese arbeloya sarı direk.

Cüneyt çakır avrupa maçlarında çok iyi türkiyedeki maçlarla karşılaştırmayın performansını. Yanından bile geçmez.

Adam sürekli üst düzey maçlara veriliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

Liebe said:

bana göre de sertlikle alakalı, adam şu tekme kalbinin biraz altına geliyor, olmaz ya hani oldu da tekmeyle öldü gitti orda ne biliim çok ağır sakatlandı ya da futbol hayattı bitti... ee nolacak yani sarı kart mı olcak cezası =) ayrıca şu an ntvde tekrar tekrar izliyorum o ilk taban temasından sonra nani resmen piçliğine ayağını tekrar savuruyor arka açıdan yani taç çizgisinin ordan çok net gözüküyor. ilk temasa görmedi desek bile ikinci o savuruşu düşmeyle oluşan momentum değil bariz biçimde savuruyor ayağını arbeloaya doğru.

Şu topicte bundan daha saçma post bulunmaz herhalde.

Atılan tekme sonucu adamın başına şu saydıkların geldi diyelim. Verilen kırmızı kart mı karşılayacak bunları ?

Ayak kırılmasına sebep olan topçuları içeri atalım istersen ? Mantığa gel herifteki.

oyy oyyy cevap bile vermeyeceğim yemin ediyorum futbol katilisiniz siz. aynen takılmaya devam.

iki gün sonra cüneyt çakır şamp. ligi finali yönetirken bu başlığı tekrar güncelleriz. bakalım kimler neler diyecek o zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Gilean said:

Sam Wallace @SamWallaceIndy
Under guidelines, Cuneyt had to decide whether Nani foot-up was 'reckless' (yellow) or 'endangered safety of opponent' (red). I think yellow

yani is yoruma kaliyor, kasita bakmaya gerek yok. ben kirmizi yorumluyorum sahsen.

güzel yorum budur işte, sarı verse benim aklım niye kırmızı vermediye takılacaktı. futbolcunun sağlığını etkileyebilecek bir hareketti, cüneyt de aynı şekilde yorumladı verdi kırmızıyı çok doğru biçimde.

tamam arbeloanın gelişini görmedi, kasti bir durum yok ama o taban adamın suratına gelseydi nolacaktı? çiviler patlatsaydı yüzünü gözünü? pozisyon boş yerde olsa offf ne güzel aldı o topu önüne derdik ama futbolda öncelikler vardır ve bunlardan biri de futbolcu sağlığıdır. sen o top kontrol hareketini etrafına bakmadan o şekilde yapamazsın, yaparsan ve birisine o taban denk gelirse ve de inatla tekmeyi savurmaya devam edersenböyle kırmızı kartı görürsün.

naninin ne kadar çirkef ve bencil bir futbolcu olduğunu özellikle videolarla belgelerle anlatmaya gerek olduğunu da sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

kırmızı kart değil diyenleri futbol bölümünden banlarsak bence çok temiz bir bölümümüz olabilir.

olur mu, birileri cüneyt çakıra bok atmalı. o şampiyonlar ligini hak etmiyor. türkiye liginde dünyada sadece bir ülkede izlenen derbileri yönetir ancak. ayrıca ferguson maç sonunda son of a biç dedi. gördüm. bakalım uefa ceza verecek mi.
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

Holy said:

kırmızı kart değil diyenleri futbol bölümünden banlarsak bence çok temiz bir bölümümüz olabilir.

olur mu, birileri cüneyt çakıra bok atmalı. o şampiyonlar ligini hak etmiyor. türkiye liginde dünyada sadece bir ülkede izlenen derbileri yönetir ancak. ayrıca ferguson maç sonunda son of a biç dedi. gördüm. bakalım uefa ceza verecek mi.

said:
Mourinho: Hakem hatasıyla kazandık
Real Madrid'in teknik direktörü Jose Mourinho, Manchester maçı sonrası açıklamalarda bulundu. - Şampiyonlar Ligi

Şampiyonlar Ligi 2. tur rövanş maçında Manu'yu deplasmanda 2-1 mağlup ederek adını çeyrek finale yazdıran Real Madrid'in hocası Mourinho, maç sonu açıklamalarında "İyi oynamadık. Kırmızı kart her şeyi değiştirdi. İyi oynayan taraf United, hakem hatasıyla yenildi" şeklinde konuştu.

Ben dedim evet... banlayin adsf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...