Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cowboy Bebop

Volfied

Öne çıkan mesajlar

18 saat önce, Bone dedi ki:

Dota, Dorohedo, Kengan Ashura bekliyorum hala ben. yeterince LGBT içermeyince iptal ettiler onları herhalde.

dota yı beğenmemiştim de kengan ashura üzdü ?  ses seda da yok çıkacak mı çıkmayacak mı.dorohero da aynı şekil. oysa ki ikisinin mangası da bitmiş yanılmıyorsam

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

Çok kötü bir şey çıkacak gibi gözüküyor. Netflix'in zaten artık, ''Diversity'' adı altında, beyaz karakterleri zenci filan yapmasından sıkıldım ya. Truva dizisinde de Akhilleus'i zenci yapmışlardı. Savaşa gitmiycem diye kadınlar arasına saklanan, güzelliği ile nam salmış adamı sen gel kel zenci yap...... Bu da saçma sapan birşey olacak. 

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, ssj4songoku dedi ki:

Çok kötü bir şey çıkacak gibi gözüküyor. Netflix'in zaten artık, ''Diversity'' adı altında, beyaz karakterleri zenci filan yapmasından sıkıldım ya. Truva dizisinde de Akhilleus'i zenci yapmışlardı. Savaşa gitmiycem diye kadınlar arasına saklanan, güzelliği ile nam salmış adamı sen gel kel zenci yap...... Bu da saçma sapan birşey olacak. 

Malum sebepten Gren karakterini baya ön plana çıkartmışlar diye duydum. Kıl olduğum bu durum dışında şu an için diziye nötrüm diyebilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...