Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cowboy Bebop

Volfied

Öne çıkan mesajlar

evet, izleyenlerin sevenlerin falan dusuncelerini almak istedigimden acizladim bu topiki. Gecen yaz universitedeki profesor den 6 DVD Ghibli, 3 DVD Cowboy Bebop arsivi almistim, anca izleme imkanim oldu laptop gelince, ilk DVD sini bugun bitirdim, her DVD de 9 bolum var.

Faye soyadli kizin gercek adini unuttum, bilen yazarsa sevinicem :)[hline]In me forever and ever and ever forever,
Wanderlust!
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene izlemiştim. ilk bölümündeki kavga sahnesi süperdi. :)
Cowboy Bebop süper bi manga, cidden süper! çizimler, konu vs. Bounty hunter işte tam herif, süper!
hiç isimleri hatırlamıyorum, 1 sene falan oldu izleyeli. Bende VCD olarak var! :)
ayrıca müzikleri muhteşem Cowboy Bebop'ın... öneririm, Kazaa'dan bulabilirsiniz.[hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...
Sosyal ağlarda paylaş

Karakterler
Subaiku - ANa karakter, yaksiklibounty hunterimiz
Jack - Bebop un pilotu, Subaiku nun ortagi, guclu bi herif, sol kolu elektronik, eski polis
Faye Valentine - Gemiye sonradan katilan kiz, gercek hikayesini soolemiyim, izleyeceklerin eglencesi kacar
Eta - Ufak bilgisayar dahisi kiz, sonradan geliyo
Einstein - Geminin kopegi, cok sirin, sosis :)[hline]In me forever and ever and ever forever,
Wanderlust!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
beyler netten indiriyorum da kaç bölüm bu ya bi yardımcı olun.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

he bir de önce knockin on heavens door mu izlenmeli yoksa bu 20 küsür bölüm mü?[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Sosyal ağlarda paylaş

cowboy bebop ın 26 bölümünün tr altyazısı www.divxaltyazi.com dan alabilirsiniz.
knockin on heavens door u da 22-23 .bölüm arassında geçiyor .kesinlikle (eğer elinizde varsa son 2 bölümü izlemeden önce izleyin)benden sölemesi..

cowboy beboptan sonra yonetmeni
Director Watanabe Shinichiro nun Vision of Escaflowne yi izlemenizi tyavsiye ederim(Year Published 1996 )[hline]600 küsür cd den oluşan anime listemi görmek için mail atın:)
[email protected]
ekitaplara ilginiz varsa fantezi kitaplarını seviyorsanız siteme bir uğrayın belki ilginizi çeker bedava kitap okumak hemde türkçe:)
www.kitap.perisi.com
www.kitaplarin.efendisi.com
www.daredevil.efsanesi.com
Sosyal ağlarda paylaş

Hmmm bakalım ilginç bir denemede bulunuyorum, biraz önce cowboy bebop'un 26 bölümüne birden kazaa'da dl başlattım.. bakalım ne kadar zamanda tamamlanacak :)

Ben şu anda bu satırları yazarken ve 26 bölümü birden quenue'ya sokarken 1. bölüm geldi bile :)[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Sosyal ağlarda paylaş

said:

Karakterler
Spike - Ana karakter, yaksikli bounty hunterimiz.
Jet - Bebopun pilotu, Spike'in ortagi, sağ kolu metal, eski polis.
Faye Valentine - Gemiye sonradan katilan kiz, gercek hikayesini soolemiyim, izleyeceklerin eglencesi kacar.
Edward - Ufak bilgisayar dahisi, sonradan geliyo. (o kısmı söyleme heycanı kaçar.)
Ein - Geminin kopegi, cok sirin, sosis :)

doğrusu böyle olacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
nr1 çizgi dünyasi yüzünden gaza gelip basladim diziye (sagol sharky)

çok hos gerçekten..
müzikleri çok ilginç, tam bir space cowboy havasi veriyor...
bazi seyler hayal gücüne birakiliyor sanki..
ama yine de çok hos[signature][hline]You scream,
I scream,
We both scream
For ice cream!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bütün hücreleri ile "cool" kelimesini hakeden, klasik kelimesinin sözlük karşılığı, umursamaz tavırlarıyla delirten(insan biraz olsun tedirgin olur be kardeşim) Spike'ı. Kendi güvensizliğini aşırı tehlikeli işlerin üstüne balıklama atlayarak "kadın milleti" diye adama göz yuvarlatan Faye, sıkıcı ama işlerin ilerlemesini sağlayan Jet, sinir bozucu Ed ve kesinlikle serinin gizli kahramanı süper köpüş(günün birinde welsh corgi alıp adını ein koymayan da tortop olsun) Ein bir de olmazsa olmaz, iliklerine kadar kötü Vicious hepsi inanılmaz bir bütünün parçaları. İnsan cowboy Bebop gibi bir şeyi izleyene kadar kibirinden ölüp "ben neler gördüm" diyebilir. Fakat daha sonrasında aslında asıl görmesi gerekenin ne olduğunu rahatlıkla anlayacaktır.

Ben, en çok tayfaca yaptıkları "ajlık" muhabbetini seviyorum. Normalde anime kahramanlarının yemek yemek üzerine pek dertler yoktur fakat tüm Bebop tayfası zengin olmayı sadece daha iyi yemek yiyebilmek için istiyormuş gibi davranıyor ki benim de bayıldığım bu uzayın varoşları halleri. Son olarak 25-26 Real Folk Blues (özellikle 26'nın sonu ve çalan müzik ve Beatles'a yapılan gönderme gözlerimi doldurmuştur) ve The Movie: Knockin on Heavens Door'un bitişi şimdiye kadar en babayiğit filmde bile görmediğim bir etki yaratıyor.

İzleyin izletin gençler, bakın 24 yaşındayız hala çizgi film demeden, izliyoruz biz dimi Sharky kardeşim .)
Sosyal ağlarda paylaş

e bu kadar umursamaz ve hayattan beklentileri olmayan bir insan topluluğundan ne gibi bir kaygı bekliyorsun ki ?

ki zaten aslında bu bir klişedir, adam maşşaklı bir dedektiftir, eski polistir ama atılmıştır / sakatlanmıştır falan. eleman sonra insanlara iyilik yapmayı sürdürmek istemiştir.

bunun kesin eski bir kız arkadaşı vardır unutamadığı, arada (missionlar arasında) bir bardak viski koyup resmine bakar, onunla konuşur falan.

sonra birden telefon çalar, kapı çalar ve amca yeni görevini alır. ve filmin bir yerinde olaylar bu eski manitaya bağlanır.

ve bu tip adamlar haliyle keşmekeş bir hayat yaşar, ertesi güne ait tek beklentisi yemek yemek ve tekrar uyuyabilmektir.

e bu şekilde en az 10 tane film ve polisiye dizi var, cowbop bebopta farklı değil bu mevzuattan.

gelgelelim insanı bağlıyor ekrana, biz kardeşimle tüm bölümler + filmi bir oturuşta izlemiş; berserk ve Dden sonra 3. sıraya koymuştuk.[signature][hline]Ethernass Dünyası Admin
Tıklayalım yardım edelim ...
Sosyal ağlarda paylaş

11. bolum sanirim toys in the attic bolumu (bayiliyorum bu laf obegine)

dalga gecmisler

her 26 blumluk anime de bi bolum guldurme amacli konar ortaya, bu da o bolum Bebop icin :)

Spike gizlice bi et asiriyo bi yerden ve kimse bulmasin diye depodaki eski buzluga koyuyo eti, tabi eski buzluk bagli degil sonucta, calismiyo, et kufleniyo, ve icinde evrim basliyo, hayat olusuyo. O cikan siyahimsi goo da o hayatin bi parcasi :)

Ben ikinci defa izliyorum, arkadasla izliyoduk, surekli ya nooldu, ya noolcak diye sormaya devam etti, bekle ve gor demekten baska bi sansin yok.

Bu arada Ed e laf attirmam, favori karakterim o, elastik cocuk ehaa

onunki gibi bi bilgisayar sistemi istiyorum, da dusunsenize bilgisayarinizi siritan sari bi kafa kapliyo birden :P[signature][hline]Be nice to your computer
'cause one day they'll take over the world
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 07 Mayıs 2004 06:35 tarihinde demiş ki:

her 26 blumluk anime de bi bolum guldurme amacli konar ortaya, bu da o bolum Bebop icin :)

yoo yok oyle bişey o senin uydurman :)[signature][hline]Now it's time to say :
Save your tears for the day when our pain is far behind,
On your feet,come with me,we are soldiers
STAND or DIE
Save your fears take your place, save them for the judgement day
Fast and free,follow me,time to make our sacrifice
We RISE or FALL
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...