Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cowboy Bebop

Volfied

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
topiği tozlu raflardan çekip geri uplıyorum.

cowboy bebop'u izlememiş olanlar izlesin. izlemiş olanlar tekrar izlesin.

şu son koyduğum müzik de baya güzelmiş, unutmuşum öyle bir video olduğunu. sigara kokulu fransız filmlerini çağrıştırdı.

bi de şöyle bi resim buldum, videonun yanında iyi duruyor...

http://i.imgur.com/CE0zD.jpg

ağır atmosferi, hareketli savaş sahneleri, eğlenceli karakterleriyle felan akıldan bir türlü çıkmayan seri. en sevdiğim 5 anime sıralasam arasında mutlaka yer alır o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
izlemeyi düşündüğüm ama sürekli, genel anlamda anime izlemeyi de kapsar, ötelediğim bir seriydi xunn ısrarla "bırak deathnoteu cb ile başla" deyince başladım, 15 e gelebildim daha araa iş yerinde de zaman buldukça izliyorum

çok güzel lan.. niye daha önce izlememişim ki, kaldı ki bir dönem faye valentine duvar kağıdımdı
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

sanki faye anime güzel diye duvar kağıdında, seksi diye duvar kağıdındı

tabii ki de seksi diye duvar kağıdımdı :) anime kültürüm kulaktan dolmaydı ki hâlâ öyle de öğreniyorum işte değinmek istediğim nokta duvar kağıdı yapmışım ama merak edip de izlememişim eheh

ama artık izliyorum güzel de gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Gungrave o kadar garip bir anime ki... İlk 14 episode falan çok iyi bir mafya dram vs. gidiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Sonra bir BEYONDO DA GIREYVU bölümü giriyor ki bir anime bu kadar U çekebilir. Ama tavsiye derim gene de çünkü ilk kısımları iyiydi.

Trigun'la aynı evrende geçip geçmediğini hatırlamıyorum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...