Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Subscription

Virus

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Accountum dün kapandı bugun açtırmak için Subs login ve şifremi giriyorum kabul etmiyor alla alla dedim şifremi mailime gönderdim girdiğim şifre filan dogru Capsa baktım carta curta baktım herşey doğru ben niye login olamıyorum amma uyuz bir durum adamlar sanki zorlan bize para ödemeyin diyorlar :d[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Umarım ondan dolayıdır ondan dolayı değilse diye korkuyorum zaten neyse haklısın sanırım Baggio.Bir diğer olasılıkda benim explorerlan ilgili olabilir çünkü login olduktan sonra şifrem yanlış olsa invalid demesi gerekiyor ama burda valid_login diyor[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten subs sifresinin degismesi gibi bir olay yok biliyosun, dogru giriyosan dogrudur yani, hacklenmis de degistirilmis diye bir olay yok :) login_valid.php gorunup de sonradan girmiyorsa baglanti vs ile alakalidir, veya o anlik bir hatadir, bekle bi internetimize kavusalim da oyle denersin. Bosa gitmez hem 1 haftalik paran.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Hello,

If after have attempted to login, you just loop back to the same page without any kind of invalid message, it is only a matter of your browser's setting.

Remember, use only Internet Explorer 5.5 or better 6.0 :

=> 'Privacy' must be set on "ACCEPT ALL THE COOKIES".
=> 'Security' must be set on "LOW".
=> Close your browser and start it again, before trying a new login.

Also, it is necessary to verify if the date and the hour of your PC are corrects.

If it doesn't work in spite of those advices, please try from another working station, with a different configuration.

Regards,

FAQ dan adamlara mail attım adamın verdiği cevap bu benim sorunum tarihmiş trial programlar ve windows viruslerinen zarar görmemek için tarih dondurucu bir programım vardı ondan dolayı giremiyordum düzelttim girebiliyorum şuan.Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar yukardakileri denesinler.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Durlag, 25 May 2003 16:42 tarihinde demiş ki:
Problem Salvaged

:)[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:

solved deil mi o? lol[hline]Oski lvl50 Hero RR3+
Excalibur | Hibernia / EU

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...