Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Freelancer için Hızlı veya Yerli server

LethE

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
SNN var, ama internet oyunları listesinde bir gün gözüküp bir gün gözükmemesi deli edecek beni.. -s parametresi falan yalan zaten, oyun üzerinde hiç bi etkisi yok.. Direct IP Connection da -s denio, onun da bi olayı yok..

Varsa bi bileni Allah razı olsun ..
Sosyal ağlarda paylaş

-s parametresinin ne işe yaradığını söyler misin..?
Direct IP Connection tadında, global list de olmayan bi sunucuya bağlanmak için kullanılması lazım, ama oyunu -s parametresi olmadan çalıştırmakla hiç bir farkı yok, gene Multiplayer / Internet kısmına girip ana listeyi beklemek zorunda kaliosun, direkt -s parametresiyle verdiğin sunucuya bağlanma die bi olay yok..
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer -S ile açarsan globale bağğlanamdan once sananeye bağlanıyor orda hemen çıkıyor (server açıksa)..
bi dene istersen şimdi..
170 ping iyim iarkadaşlar yapmayın elin yabancı serverında 220 ile oynuyoz :D.. hisar halt etmiş yani.. snbnn 50 den yukarı çıkmad ıdaha.. outcastleride kafalamışım bugun ohh.. beklerim kapışmaya..[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

şifreli çünkü public amaçla açılan bir server değildi
arkadaş arasında oynamak için kurulmuş

öss sonrası umarım adam gibi modlar çıkar da deli gibi FL oynarım süper bi oyun.[hline]Dralnu, 28 April 2003 22:19 tarihinde demiş ki:
ahaha peon a bak pick axe kaldırıp gelio
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LethE, 26 May 2003 01:18 tarihinde demiş ki:
Eğer -S ile açarsan globale bağğlanamdan once sananeye bağlanıyor orda hemen çıkıyor (server açıksa)..
bi dene istersen şimdi..
170 ping iyim iarkadaşlar yapmayın elin yabancı serverında 220 ile oynuyoz :D.. hisar halt etmiş yani.. snbnn 50 den yukarı çıkmad ıdaha.. outcastleride kafalamışım bugun ohh.. beklerim kapışmaya..[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC

Ya ben neyi yanlış yapıyorum ki..? Sırf SNN için değil, "Bilmemne 7/24 Dedicated" gibi bi yabancı sunucunun IP sini ve portu verdim -s ile , hiç ama hiç bişey fark etmedi .. Gene bütün listenin yüklenmesini beklemem gerekti ..
Sosyal ağlarda paylaş

Abii ağlamak istiyorum yaaa.. -s değil, -S (büyük harf) kullanmak gerekiomuş.. Hey allaam :D

Oyunun kendi Direct IP Connection script i bile -s diye yazio ama, ayıp..

Her neyse, herkese teşekkürler.. SNN sunucusuna -S212.109.99.236:2302 parametresiyle ulaşılıyor ..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...