Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İhtiyaçtan Satılık PLEX..

MRAMAR

Öne çıkan mesajlar

Titan için biriktirdiğim plexleri, ihtiyaç sebebiyle satıyorum,
Toplam 100 adet,

6 plex 100 TL
13 plex 200 TL
Ben hepsini alırım maksat işin görülsün diyen varsa,
100 plex 1,400 TL

Satış, İsterseniz mail, İsterseniz TS üzerinden,
Gizli ve Güvenli şekilde yapılacaktır,
Özel Mesaj İle İletişime Geçebilirsiniz..

Not: Konuyla ilgili bilgi ve Referans, Alan Yetkilisi ; DareJedi' ye öm ile bildirilmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

:) Ben bu kadar plexi, bot veya kontrat ile kazanmadım,
Hepsi tamamen Göz & EL Emeği = Alınteri, ve şuan dediğin fiyata satan varsa tabiki ondan alabilirsin, ben internetteki sitelerde baktım, Türklerden satış yapan ortak arkadaşımıza danıştım, Piyasaya göre fiyat, gayet makul belirlendi, malesef ihtiyaçtan olmasa, bu fiyata satmazdım plexleri..
Sosyal ağlarda paylaş

Exodous said:

Bot'u anladım da kontratla nasıl oluyor onu anlamadım.

Kontrat olayı son yamada %95 bitti, bu zamana kadar değerlendirenler köşeleri döndüler :) Pratik Zeka & yüksek online süresi gerektiren bir işti..
Benim sattığım plexler kolay para değil, Rat-Anomaly-Sinyal-Ticaret-Üretim ws.
Yılların birikimi..Kontrat felan ile yapmadım, bot kullanmadım ve kullanılmasınada karşıyım,

DareJedi said:

Vermiş olduğu kefil benim gözümde değerli bir kişi olduğu için satıcıyı tanımasam bile direk kefil olurum. Ayrıca fiyatta çok abartı değil gibi.

DareJedi Güveniniz için Teşekkürler,
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Edit: Zaten bot olayı yasak ama başka türlü 100plex yani 50milyar nasıl yapılır acaba.

Valla yapan yapiyor. Herkezinde kendi yolu var.

Mesela kontrat kovalama isini bana hayatta yaptiramazsiniz. Bi ara cok muhabbeti geciyodu bi deneyeyim dedim 1 saat dolmadan lanet olsun diyerek biraktim :) bir saat bi tusu spamlemek gerdi beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Satın alan yazarsa referans açısından daha mantıklı olur sanki. Yoksa bende yazayım yani ne var.

-100 plex, ahanda yazdım :)

Arkadaşın benim örnek verdiğim tarzda yazdığını düşünmüyorum bu arada, ayrıca ister yazsın ister yazmasın beni ilgilendirmez, ben sadece darejedi ye ithafen yazdıydım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
PLEX BİTTİ,

Değişik yorumlar üzerine yazma gereği duydum,
İnternet sitelerinde 21 milyon küsüre satılan plex(güvenilirliği tartışılır), ccp de, 20$!

Bundan sonra benim gibi ihtiyaçtan olmadıkça, 20 nin altına vermesinler, bulursanızda kapışın, ihtiyaç olmasa! bu fiyata satmazdım, ve artık ucuza plex bitti, bol şanslar.. tşk,ler..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...