Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web Sitem. [görüş]

Dygrogrand

Öne çıkan mesajlar

Adam Prince Of Persia ya Prensli oyun dedi.. allahım efsane o yahu .. Motion Capture teknolojisinin ilk kullanıldıgı oyun(hatta icad eden de yapımcısımıydı??) Tuşlarını falan hatırlamiyorum ama birazdan oynicam hatırlar yazarım[hline]Take No Prisoners!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 13 Ocak 2003 19:42 tarihinde demiş ki:
boxu çalıştıramadım o prensli oyundada vurma tuşları ne ya? kılıçlı bi adam çıkıo ölüom direk[hline]Bu ne kapağu!?

pardon box sorusunu atlamışım. boxda eğer sound blaster falan seçersen çalıştıramassın. setsound mu setup mu neyse onu çalıştırıp pc internal seç sonra da fight.exe ile çalıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Prince Of Persia için:
Tuşlar:
Yön tuşları
Esc - Pause (oyun zamana karşıdır pause işe yarar bi tuş bu yüzden)
Shift - Kılıç savurmak tutunmak ve adım atmak için

Shifte basılı tutarsanız düşerken kenara tutunabilirsiniz veya yüksekten aşağı güvenli bir şekilde inebilirsiniz

İlk bölümde yapılması gereken şey sola doğru gitmek
En solda yerde kılıç var.Kılıcı aldıktan sonra en sağa adamın bulunduğu yere geri dönün.Shift saldırı tuşu.Adamı yenin ve bir sonraki odaya ilerleyin.
Kapıyı açmak için solda yukarıda bir taş var oraya zıplayın ve tutunun veya üstüne çıkın kapı açılacaktır.
Oyunda save yok ve 1 saat içinde bitirmek çok kasıyor
küçükken birkaç kez bitirmiştim.
Prince of Persia 2 yi de tavsiye ederim o da süperdir
ama onu bitirememiştim çoook kazıktı :)[hline]Sam, 12 Ocak 2003 01:02 tarihinde demiş ki:
eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da

Uçan Sam
Sosyal ağlarda paylaş

sonrada Prince of Persia 3D yapmışlardı eski oyunların doğal gelişim süreci çerçevesinde..
önce 1-2-3 sonra 3D diye giderdi ah ah ne günlerdi
lemmings de öyle olmuştu, 3D si bok gibiydi
lemmings koysana siteye[hline]The more laws and order are made prominent,
The more thieves and robbers there will be.
Lao-tzu, The Way of Lao-tzu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueNoir, 14 Ocak 2003 13:28 tarihinde demiş ki:

lemmings koysana siteye[hline]The more laws and order are made prominent,
The more thieves and robbers there will be.
Lao-tzu, The Way of Lao-tzu

lemmings koymayı düşündüğüm oyunlardan. The incredible machineler var sonra,monkey islandlar var.. daha koyuyorum işte yavaş yavaş ama dediğim gibi host sorunu var. okulun serverında zaten birsürü silemeyeceğim, ödev, proje vs. gibi dosyalarım var. yani orada yer az sadece sayfa ve resimleri koyuyorum artık. Kolaymail'den account açtım orada da sanırım belli bir boyutun üstünde tek file upload edilemiyor yani mesela 1.5 mb olan flashback olmadı . yani sonuç olarak bana host konusunda yardımcı olursanız daha çok oyun koymayı düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

volfi..ok..

bu arada arkadaşlar 6 oyun daha ekledim. sürprizim de var bu oyunlar arasında :) aslında 4 tanesi süper oyun desem... :)

bu arada siteye giren arkadaşlar lütfen ziyaretçi defterine birşeyler karalarsa sevinirim..
hadi şimdilik bye daha upload ederim ... izlemede kalın
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...