Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RMAH geldi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

her ne kadar hepsini okumasam da okudugum kadarıyla

- balance a yuklenen para geri cekilemiyor
- balance ile item almaktan baska yapılacak seyler cok kıytırık
(wow realm transfer, race deişimi gibi seyler ha bi de oyunları satıyorlar da ztn herkesde her blizz oyunu var)
- balance ile wow subs odenmiyor

dolayısı ile balance ile item satıcaksanız gelen parayla anca yine item alırsınız. cunku yapılacak seyler cok kısıtlı.

bu durumda paypal tek çare olarak gozukuyor para kazanmak isteyenler için. paypal detaylarını ise bilmiyorum henuz okumadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

infernoyu adam gibi oynayan kimsenin şu aşamada bu loot düşürme mekanizmasıyla işine yarayacak bir set çıkartabileceğini düşünmüyorum. Wizard only şapka, sadece str ekliyor. <- inferno lootu. Geçen pazar arkadaşla 10 saat kadar inferno oynadık. Düşen sarıların tek bir tanesi bile 10k'ya ah'den aldığımız lvl 55 itemlarının yarısı kadar güzel düşmedi yani. Bende oyuna ara verdim. Loot aramak gereksiz geldi gözüme.

Ben inferno act1'de her parcayi 3-4 kere bastan oynadim, son kaldigim yer 8inci quest ise, 4'ten falan baslayarak oynadim 2 hafta civari. Bu isin sonunda dun ilk kez yesil bi pantolon dustu set parcasi monk icin (500k) civariymis, bunun disinda da dusen sarilari satarak ustumdeki her parcayi ufak ufak upgrade ettim %45 magic find'im oldu unbuffed,160 resist vs.

Bu isleri hep 5 NV buff uzerimdeyken yaptim tabi %120-%150 arasi mf varken.

Siz mi sanssizsiniz acaba
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

http://i45.tinypic.com/34p16qt.jpg

fiyatlar düşene kadar artık kimse gold ile satış yapmaz bunları gördükten sonra. us serverlarında millet üstünü başını satmaya başlamış artık feci paralar döndü daha ilk günden

tebrikler blizzard yine buldun parayı

Ahahaha.

Kiskanmayin zenginleri. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...