Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RMAH geldi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

hamsilipilav said:

dayılar co op ve single oynanan bir oyunda niye AH'ye ihtiyaç duyuluyor bunu çözemedim

barbarian oynuyorum, diğer claslara yarayan ve benim içim çöp nteliğinde olan çok iyi bir item düştüğünde napayım? eskiden trade vardı saçma sapan. rmah olayı absurd ona ben de katılıyorum ama gold AH bence gayet iyi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence ilk bir kaç gün/hafta herkes RMAH'da item satmayı dener, gold AH'da en iyiye yakın itemları göremeyiz, daha sonra baktı millet satamıo en iyi itemlar hariç tekrar gold ah dengelenir fakat bu sürede biraz sıkıntı çekeriz. RMAH çok işlemez ise kotick hemen bir ninja hotfix ile drop ratelere ayar çektirir RMAH'ı canlandırmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

infernoyu adam gibi oynayan kimsenin şu aşamada bu loot düşürme mekanizmasıyla işine yarayacak bir set çıkartabileceğini düşünmüyorum. Wizard only şapka, sadece str ekliyor. <- inferno lootu. Geçen pazar arkadaşla 10 saat kadar inferno oynadık. Düşen sarıların tek bir tanesi bile 10k'ya ah'den aldığımız lvl 55 itemlarının yarısı kadar güzel düşmedi yani. Bende oyuna ara verdim. Loot aramak gereksiz geldi gözüme.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...