Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam'de takaslamalık oyunlar

Sypro

Öne çıkan mesajlar

her ne kadar dürüm sevsem de "iki dürüme mp3" gibi teklifleri kabul etmeyeceğimi baştan söyliyim, sonra yok "neden böyle oldu" yok "yanına bi de malbuş" olayına dönmeyelim. bunların dışında bol miktarda key de var gerçi kenarda, onları da listelerim sonra. gelen giden oldukça güncellerim listeyi bi de, oh mis..

para yerine oyun teklif ederseniz memnun olurum, oyunların trade market değerleri hakkında fikriniz yoksa pre-order olmadığı sürece çoğunun şu anki değerinin 1/3'ü ile 1/4'ü arasında olduğunu söylemekte yarar var, pre-order'ların bile çoğu ruslar yüzünden bizdeki değerin 1/2'si civarında. bu kısmı açıklığa kavuşturalım ki kalpler kırılmasın sonra. yani elimde $20'lık oyun var, torchlight 2 istiyorum derseniz büyük ihtimalle elinizdeki oyun $5 ile $6.5 arasında bir değere sahiptir daha önce indirime girmişse. dolayısıyla $6.5 < $20 der ve konuyu özetleriz.

"şuna ne verirsin" yerine "şu var bunu istiyorum" şekilde olursa cevap vermek daha kolay olur, iki taraf da ne alacağını/vereceğini bilir.

saolun varolun, sevgi barış dostluk kardeşlik.

p.s: kenarda dursun bu topic, sonra bakar bu günleri anarım diye açtım.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Sypro kardeş MP3'üne halen talibim, bi tane daha bulayım konuşuruz tekrar diyordun bi gelişme var mı:)

başka mp3 bulamadım, elimdekine de LA. Noire eklendi extra olarak. şu an onu elden çıkartmayı düşünmüyorum.

-Liste güncellemesi-

Gidenler:
CS:GO (x1)

Gelenler:
Serious Sam: The Random Encounter (x1)
Dota 2 (x5)

Sosyal ağlarda paylaş

oyunu alırken iki seçenek oluyor, "Purchase for myself" ve "Purchase as a gift" diye. ikinci seçeneği seçiyor sonra çıkan ekrandan da "Store the gift in my inventory to send later" seçeneğini seçersen aldığın oyun inventory'ne gidiyor. unpack etmediğin sürece trade window ile istediğin kişiyle trade yapabiliyorsun. unpack yaptığın oyunu game library'den silmenin imkanı yok, işlemi geri almanın da yok haliyle. key'leri tradable'a dönüştürme imkanı yok, dolayısıyla trade window'a sokma şansın da yok.

genel anlamda böyle işliyor olay.
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Hayrına dota mı geldi :)

hayır, key ile trade yaptık. o yüzden inventory'den bir şey eksilmedi.

Magnum said:

accountlardan birine davetiye gelmiştir.

kullandığım dışında bir account'um yok. alt account olayından hoşlanmam. çok samimiyetsiz geliyor açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün için pek bir olay olmadı, 1'ine kadar büyük ihtimal tüm Dota 2'leri elden çıkartmış olurum. yenisi gelir gelmez bilemem de şu an için 4 tane var. CS:GO kalmadı, zaten çevremde herkeste olduğu için ve her hafta dağıtıldığı için değeri eskisine göre çok düştü. neyse.

-Liste güncellemesi-

Gidenler:
Dota 2 (x2)

Gelenler:
Stacking (x1)
Lone Survivor (x1)

Sosyal ağlarda paylaş

-Liste güncellemesi-

Gidenler:
-

Gelenler:
SpaceChem: 63 Corvi (x1)
Binding of Isaac: Wrath of the Lamb (x1)
Scary Girl (x1)

bi tane de cs:go var şu an için, S-H sağ olsun. isteyen kişi ortada olmadığı için bir süre elimde. 3 tane de dota var itşe. bitse şu betalar da rahat etsek.
Sosyal ağlarda paylaş

Nwalka said:

Sypro pm attım.

teşekkürler ve iyi oyunlar ;)

-Liste güncellemesi-

Gidenler:
Dota 2 (x1)

Gelenler:
Dejobaan Complete Pack (x1)
Binding of Isaac: Wrath of the Lamb (x1)
Wizorb (x1)
Dynamite Jack (x1)
Indie Game: The Movie (x1)
Tiny and Big: Grandpa's Leftovers (x1)
Serious Sam Double D (x1)
Commandos Collection (x1)

verimli bi gün oldu. 2 dota kaldı. daha önce $7-$10 diyordum, store'da $40 oluşunun etkisiyle min ~$10 olarak değiştiriyorum durumu. saygılar sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...