Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aura

Npc

Öne çıkan mesajlar

unity biz ona aura degil, kisiden uzak bir noktaya fokuslanan gozlerin o kisiyi iki farkli imge halinde goresi ve bu iki farkli imgenin birbirinin ustune binince yari saydam sekilde kaplanmis bir vucut olusturmasi diyoruz :)

I love Physics :P[hline]Prawler, 04 May 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
ben de inliyorum burda
Sosyal ağlarda paylaş

Aragorn o ne biliyormusun? Thermal gozluk ne gosterir, sicakliga bagli olan seyleri. E hava sana dokundukca vucudunun isisiye havanin isisi bir olmak icin ugrasiyorlar. BU nedenle cok hizli oldugu icin hava degisimi ok az da olsa bi sicaklikd egisimi gozleniyor. BU nedenle bir insanin ici disindan daha sicaktir ve o aura dedigin genelden daha sicak hava olusur.

Again, I love Physics :P[hline]Prawler, 04 May 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
ben de inliyorum burda
Sosyal ağlarda paylaş

Kafanı kaldırıp sana bakan birisi göz göze gelmene veya arkadaşlarının sana "oha be abi arkanda gözün mü var" demesine ve çok sevdiğin birinin elini tuttuğunda sırtından aşağı geçen serinlik hissine, hava soğuk olmasada, rüzgar esmesede bazı garip durumlarda ficüdunun aniden kasılmasına ve titremesine sebebiyet veren, kişinin ruhsal durumuna göre alanı ve rengi genişleyip, daralan garip birşey.[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

bi de ki diye bi olay var, şu shaolin kung fu su felan oyle bir seylerde toplandığı vucut noktasında dayanıklılığı arttırıyo national geo. da belgesel var bunla ilgili adam boynunu mızrağa dayayıp ittiriyo hiç bişi olmuyo. termal kamera da da öyle bir şey varlığı gözlenmiş kişinin ki' sini odakladığı yere termal bakınca diğer yerlerde olmayan bi görüntü oluşuyormuş felan ilginç yani[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

Chi, daha çok hayatın özü olarak -Çince "nefes" demek- kullanılır. Örneğin akupunkturda bir "acemiler için chi"dir. Kendi Chi'nizi kontrol edemiyorsanız T'ai Chi, Chi Kung konularında eğitim almış birisi sizin için onu kontrol ederek vucüdunuzdaki bir takım problemleri çözebilir(örneğin baş ağrısı, ateş, ülser, hatta bazı körlük durumları).
Chi fücut içinde hareket edebilirken Aura daha sabit birşeydir, ficudunuzu dışarıdaki etkenlere karşı korumak için meyvenin çekirdeği gibi sarar.

Az daha devam edersem kendimi mesih ilan edeceğimden korktuğum için burada hemen burada kesiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 19 May 2003 08:21 tarihinde demiş ki:
unity biz ona aura degil, kisiden uzak bir noktaya fokuslanan gozlerin o kisiyi iki farkli imge halinde goresi ve bu iki farkli imgenin birbirinin ustune binince yari saydam sekilde kaplanmis bir vucut olusturmasi diyoruz :)

I love Physics :P[hline]Prawler, 04 May 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
ben de inliyorum burda

Tmm oyle diyorsunda bu işi yapan bazı elemanlar renkli gordugunu iddia ediyolar saydam gorenler de var tabiki ama
bu işlerle uzun süre ugrasmıs adamlar renkli goruyorlarmıs insanın ruh haline gore mesela kırmızı=kızgınlık,gerginlik vb. gibide anlam cıkarıyolarmıs
Sosyal ağlarda paylaş

Çekik gözlü bir master'dan dinlemiştim (Alternatif tıpla uğraşan doktorlarda Master olanlar en yüksek seviyede olanlar. Bizdeki hiper profesörler gibi, yanlarında peygamber varmış gibi davranıyor asistanları fln). Chi (Qi galiba orjinali) çinlilerin vücutta dolaştığına inandıkları maddelerden bir tanesi. Ne hava nede sıvı neden katı. Enerjisel bir olay.

Bana "siz vücutta dolaşan kanı ve lenf sıvısını bilirsiniz sadece, bizse birde Qi'yi biliyoruz" demişti. Bilemiyorum ne kadar doğrudur. Bir kaç enteresan gösteride yapmıştı Qi'yi kanıtlamaya yönelik.[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@
ICQ UIN: 1957744
MSN Messenger: [email protected]

[Bu mesaj Qui tarafından 19 May 2003 14:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

E o zaman Npc ben de tanri oldugumu iddia ediyorum. Yapmayin soyle her iddia edilen seye inanmayin, sonunuz kotu olur :)

Arkadasimin arkadasinin uzaktan arkadasnin ikinci kuzeninin dedesinin arkadasinin dedesinin torununun arkadasinin torunu bir zamanlar demis ki... hasbiiin[hline]Prawler, 04 May 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
ben de inliyorum burda
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de öyle güzel bi çizim animasyon ve kurgu programı var.

Ayrıyeten hani bu hristiyanlıkla alakalı resimlerde kafanın çevresinde altın renkli bi hare olur ya. İşte o da auraymış öyle derler. Görülebilen, fotoğrafı çekilebilen, hissedilebilen birşey.

Ayrıca metafizik olarak algılanıyor olması fizik kuralları harici birşey olmasını gerektirmez diimi. Mesela bilimin daha anlayamadığı bir manyetizma etkisi filan olabilir.

Eskiden insanın içinin dışarıdan görebildiğini iddia eden bir olsa büyücü derlerdi. Artık röntgenci diyoruz.[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İnsan Nasıl Gelişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sırf merakımdan bi kitap aldım geldim kitabın ismi Aura :) yazarı Ted Andrews bayagi ilginc bi kitap Aura Nedir diye olaya girmiş amcam;
AURA NEDİR?
Dunyanın her yanındaki mistikler, insanların baslarinin cevresinde gordukleri ısıklardan söz etmektedir.Herkes aurayı görmeyi ögrenebilir.Yapılması gereken bir parça anlayış,zaman,pratik ve kararlılık gerektirir...

adam uzun uzun anlatmıs sonrada bilimsel olarak kanıtlanmasını anlatmıs bir atom modeli cizmis fln
Auranın özellikleri demiş
1.Her aura kendine özgü bir titreşime sahiptir.
Her insanın aurasının titreşiminin farklı oldugunu ama bazı insanların birbirine yakın titreşimlere sahip oldugu ve o yuzden daha iyi anlastıklarını anlatmıs.
2.Auranız, diğerlerinin aurik alanlarıyla etkileşimde olacaktır.
Gunluk hayatta auralarımızın birbiriyle temas ederek enerji alisverisi(ses,ısı,ısık,elektrik,manyetizma vb..) yapildigini anlatmis.Bu yuzden kalabalık ortamlarda insanlar cok cabuk yorulurmus.
3.İnsanın enerji alanı hayvan bitki mineral ve diğerlerinin enerji alanları ilede etkileşebilir.
Gayet acık :)
Gibi özellikleri varmıs.
Bide kitapta bazı alıstırmalar testler fln var.Göz alistirmalari var.
Boyle insana dokunmadan onu geriye dogru cekme fln onların aurayla temas ederk oldugunu soyluyor fln neyse yorumlar size kalmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ortaokul son muydu lise 1 miydi tam hatırlamıyorum bir ara
omzumun ve basimin cevresinde bazen ellerimde saydam bişi goruyordum volfied in dedigi gibi sandım ama istem dışı sürekli oldugu için korktum aileme anlatmıstım göz doktoruna götürdüler :) bişi çıkmadı gayet sağlıklıymıs gözlerim o gördügüm sey aura olabilir mi acaba :) 2-3 hafta en fazla gordum ondan sonra su vakte kadar düzgün goruyom :)
nasıl anlatıyım renkli degildi boyle saydamdı ama duman gibiydi veya sis saha dogru olur anlatmak icin en fazla 1 cm kalınlıgında o zaman salla deyip gecmiştim bilmeden aurayı deneyimlemiş olabilirmiyim dersiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bi yandan aldıgım kitabı okuyorum ilk baslarda benim anlattıgım gibi goruluyormus alıstırmaları yapa yapa zamanla renkli goruluyormus adam aynen benim dedigim gibi yazmıs bulutumsu gri saydam bir renkte gorulur demiş ben o anlattıgım zamanlar istem dışı goruyordum yani dikkatli bakmadan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...