Jump to content
GERGE

Uydunet Konusu

Öne çıkan mesajlar

§ 09 Ağu 2019, 20:23

şu 90 liralık 100mpbs akıllı sınırsız altın sinema paketli cartlı curtlu tarifeyi kullanan varmı?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Ağu 2019, 20:25

Ben kullanıyorum sanırım, 82 mi ne veriyorum tv+100mbit internet. tvde sinema kanalları açık full

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Ağu 2019, 20:30

abi benim ttnet 11. ayda bitecek sözleşme, şimdide eve kuzenim geldi tvsiz yapamıyo tv bağlatmam lazım. 23 liralık temel paketi bağlatıp 11. ayda şu internetli tarifeye geçim diyorumda, sözleşmede şöyle birşey var "altın sinema pakedine ilk kablotv bağlatırken başvurmayanlar daha sonra paketlerini buna yükseltemezler vs" , parasını ödeyip alamayacakmıyım? sadece öyleyse koymazda, sırf şu saçma madde yüzünden internetide bağlamamazlık etmezler umarım, arayıp sorunca konuşan velet sorun olmaz dedi, sözleşme bakınca böyle bir açık buldum, kafamda deli sorular.

birde şu akşam 9-24 arası 25mbps düşüyo muhabbetiyle ilgili soru sorim, hız harbi 25 mi geliyo yoksa adam mı silkiyolar, 1080p youtube vs rahat açsında o saatlerde arada bakıyom.

GONDARCENGIZ tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 09 Ağu 2019, 20:41

Paket olayını hiç bilmiyorum, internet direk 25 ve 98 falan geliyor onda sorun yok. ping 9 çıkıyor, blizzard oyunlarında latency 80'lerde. youtube'da herhangi bir saatte sorun yaşamadım.

µh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ağu 2019, 21:52

bugun ping OW de 180 civarinda bende. yillardir yasamamistim bunu. var mi baska uydunetci benzeri sorunu olan?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 13 Ağu 2019, 22:23

wow bahçeşehirde 180-250 ping mi neydi

akatlarda 60-90 dı en son bir daha bakacağım yarın

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Ağu 2019, 11:58
On 09.08.2019 at 23:30, GONDARCENGIZ dedi ki:

birde şu akşam 9-24 arası 25mbps düşüyo muhabbetiyle ilgili soru sorim, hız harbi 25 mi geliyo yoksa adam mı silkiyolar, 1080p youtube vs rahat açsında o saatlerde arada bakıyom.

maksimum hizi download olarak hep alirsin. fakat is streaming'e gelince throttling soz konusu olabilir. nadiren oluyor ama oluyor. vpn acmak zorunda kalabiliyorsun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 14 Ağu 2019, 16:34
18 saat önce, Darksun dedi ki:

wow bahçeşehirde 180-250 ping mi neydi

akatlarda 60-90 dı en son bir daha bakacağım yarın

akatlarda 76 ping ile açtı wow u. Bölgeler arası fark var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...