Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

alternatif olarak benim kullandığım 2. linki koydum tv fazla sallamıyorsanız premium spor mpor felan 19-24 arası 25mbps yeterse diğer tarifeyide düşünebilirsiniz. 

https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,700,mevcut-musterilere-ozel-br-gulduren-100-kampanyasi

ha bu arada sende tarifeyi değiştirdikten sonra kabloses i iptal edersen biraz daha düşebilir faturan. Nasılsa bir halta yarayan bir şey değil kabloses.

Sosyal ağlarda paylaş

mevcut müşterilere 100 mbit kullanıyorum ben de 145 lira falandı geçtim. 100 mbite kadar değil, direkt 100mbit. sınırsız ve gecesi gündüzü akıllısı yok bi de premier s sport paketi veriyolar onun da çok ekmeğini yedim ama bi sonraki sene premier lig bein'deymiş :classic_sad:

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...

Oha oha , iyi ki iptal etmişim la bu kabloneti, yarın dükkanda da iptal edeyim, 50 mb akıllı sınırsız internet 200 lira, birde üstüne 50 TL analog TV ekliyorlar. İstemiyorum diyorsun analog tv nizi, kablodan geliyor ödeyeceksiniz mecbur diyorlar.

Varlık fonuna geçtiğinden beri, boku çıktı bu kablonetin.

Quo-Vadis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

abi baya yazıldı ama darksun'ın arkada mesajları var, ben 2 kişi 25mbit'ten geçirttim.

2 ay gibi bir "ucuz tarifeye"ye geçiş dönemi vardı.

baya da aktif tartıştık.

darksun'ın attığı 100mbit sınırsız 158,99 TL/Ay idi şu an aynı paketi 195,99 TL/Ay gibi görüyorum.

şu an 100mbit'e kadar (hayvan gibi kısacaklar internetinizi) aynı fiyat ve sınırsız değil: https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,747,mevcut-musterilere-ozel-hizli-ve-net-kampanyasi-12-24-ay

yeni abone olacaklara baya mantıksız fiyatlara gelmiş.

benim 2 senelik sözleşme bitti diye ve @Darksun dürttü burdan uyardı diye iyi zamanda sözleşme yeniledim. teşekkürler kendiSine.

ocak-şubat sözleşme yenilemeyen için baya sıkıntı, benim olduğum yerde şişli/merkez - alternatif yok.

(alternatif 40-60mbit vdsl)

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Genel Yönetici

Neredeyse tüm kampanyaların son günü bugün gibi gözüküyor, alacaksanız bir bakın. Yarın zam gelecek sanırım.

Buna geçtim ben: https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,776,mevcut-musterilere-ozel-hizli-ve-net-kampanyasi-12-24-ay

100 mbps sınırsız aldım. Fiyat ilk yıl ₺141, ikinci yıl ₺156. Sonrası için dursun.

PS. Üşenmedim baktım, tüm Kablonet olan kampanyaların son günü bugün.

Sosyal ağlarda paylaş

evt, fiyat çok iyi 

bir de sabit IP alın, NAT pool'a almasınlar

100mbit sınırsız yapıştırın, 2 sene içinde çok zam gelir:

100mbit down & 20mbit upload ekmelettin:

İlk 12 Ay// Sonraki 12 Ay

171,00 TL // 186,00 TL

100mbit sınırsız

141,00 // 156,00

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

500 Mbps / 50 Mbps Sınırsız istedim ben önce ₺251'di, apartman desteklemiyormuş. En fazla 100 Mbps Sınırsız geliyor bana.

Sabit IP almadım ama, ayda ₺30 ile pahalı değil ama gerek de görmedim yani. Uzaktan bağlantı vb. sabit ip gerektiren şeyler yapmıyorum artık, evdeki bilgisayar sadece oyun makinesi, multiplayer da oynamıyorum. Sunucum vardı daha önce ama üniversite bittiğinden beri hiçbirini tekrar kurmadım.

Sosyal ağlarda paylaş

100mbit üstü için GPON gerekiyor ama upload 20mbit yapabilirsin diye düşünüyorum.

bende motorola modem var mesela kanal sayısı fazla 300mbit destekliyor ama diretmedim, illa GPON diye ayrı teknoloji istiyorlar.

bana da vermediler, FIBER gibi bir şey...

//

bir de burda 100mbit download ve ne kadar bilmediğim upload taşıyor kanallar nedense.

USA'de 300mbit destekliyor bu teknoloji, sinyal/santral farkı herhalde (yine tek kablo)

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Goering dedi ki:

evt, fiyat çok iyi 

bir de sabit IP alın, NAT pool'a almasınlar

100mbit sınırsız yapıştırın, 2 sene içinde çok zam gelir:

100mbit down & 20mbit upload ekmelettin:

171,00 TL // 186,00 TL

100mbit sınırsız

141,00 // 156,00

Ben upload'ı arttırıyım dedim , zaten 100mbit kablo kullaniyodum(subat ayinda gecmistim) Aylik 100 lira fark  istedi musteri temsilcisi. Fark neden dedim , siz zaten yuzgulduren zamanzingo paketinden yararlaniyosunuz faso fiso bir seyler salladi. Sistem boyle cikariyormus löl

Sacma sapan isler    

Sosyal ağlarda paylaş

benim tarifede aralık bitiyor bakalım artık ?

bu cihaz kiralama ve fiyatlarına ağustos zammı yapacağız tarifede olanlar etkilenmeyecek diye mesaj gelmişti belki ondan tarifeleri sonlandırıp cihazların kiralık bedellerini zamlayacaklar.

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

aynı şeyi ben de yaşadım

elif hanım 20mbit upload için +100tl doğru mu dedim? yapalım dedim

- evet dedi, mevcut müşteri için +100tl - yeni müşteri fiyatıymış 180 küsür 100/20 ÇOK İYİ

kapandı telefon ? 

şimdi esma da "sen elifle konuştun, seninle konuşmam dedi"

//

aramalarını bekliyorum, 5dk'ya arar dedi

15dk oldu

Sosyal ağlarda paylaş

ben de dayanamadım 100/20'ye geçtim + 30tl sabit IP + 3tl conax

274tl'cik. şirket 150tl veriyor, upload'u ödüyorum gibi ? 

// +100tl oldu

+80 de vardı: "taahhüt bozarsan 254tl". -2 sene baştan başlar taahhüt.-

-> "olma" dedim

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...