Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi benim ttnet 11. ayda bitecek sözleşme, şimdide eve kuzenim geldi tvsiz yapamıyo tv bağlatmam lazım. 23 liralık temel paketi bağlatıp 11. ayda şu internetli tarifeye geçim diyorumda, sözleşmede şöyle birşey var "altın sinema pakedine ilk kablotv bağlatırken başvurmayanlar daha sonra paketlerini buna yükseltemezler vs" , parasını ödeyip alamayacakmıyım? sadece öyleyse koymazda, sırf şu saçma madde yüzünden internetide bağlamamazlık etmezler umarım, arayıp sorunca konuşan velet sorun olmaz dedi, sözleşme bakınca böyle bir açık buldum, kafamda deli sorular.

birde şu akşam 9-24 arası 25mbps düşüyo muhabbetiyle ilgili soru sorim, hız harbi 25 mi geliyo yoksa adam mı silkiyolar, 1080p youtube vs rahat açsında o saatlerde arada bakıyom.

GONDARCENGIZ tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 09.08.2019 at 23:30, GONDARCENGIZ dedi ki:

birde şu akşam 9-24 arası 25mbps düşüyo muhabbetiyle ilgili soru sorim, hız harbi 25 mi geliyo yoksa adam mı silkiyolar, 1080p youtube vs rahat açsında o saatlerde arada bakıyom.

maksimum hizi download olarak hep alirsin. fakat is streaming'e gelince throttling soz konusu olabilir. nadiren oluyor ama oluyor. vpn acmak zorunda kalabiliyorsun.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Ankaranın bir kısmını işte farklı bir yerlerden route ediyorlarmış Blizz serverlarına olan trafiği, bana Blizz teknik personelin yaptığı açıklama bu

Exitlag diye bir program indirdim (WTFast kafası) 58-60 ms ile oynuyorum şimdi, Uydunet kendine gelene kadar vericez aylık 6.5 dolar nabalım

Sosyal ağlarda paylaş

Bende iki internet var, 16mbit adsl ttnet ve 100 megabit uydunet. Istanbul anadolu yakasiyim.

Uydunet wow classic serverinda gunde 30 kere falan dusuyor. direk disconnect. ilk gunlerde yoktu, sadece ping yuksekti. su anda ping 70 kusur ama rasgele disconnect yiyorum. quest yaparken cok dert degil de, dungeon da ve grup elite questlerde falan cekilmiyor.

ADSL de sorun yasamiyorum. ama adsl yi genelde alt katta kullaniyorum, simdi sirf bu yuzden onun modemi de ust kata cikarmak zorunda kaldim. 

su  "modenizin isigi yaniyor mu? fisi cikarip bir takabilir misiniz?" insanlarini asip su derdi anlatabilecegimiz birilerine ulasmanin yolunu yordamini bilen var mi?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...

uydunet 100 mbps akıllı sınırız bağlattım bugün, bağlayan eleman dandik bir parça gösterdi bu tv kablosunun ucuna takılan 2 ucu olan altın kaplama gibi bir alet (splitter gibi birşey ama silindir şeklinde 2 ucunda girişleri olan ufak birşey) , dediki "çok indirme vs yapıyorsanız hız düşmesi vs olursa beni arayın bu parçayı takarız, sinyaldeki dalgalanmaları önler dedi 100 lira bu vs" dedi.

scam kokan haraket gibi geldi bana, varmı böyle hız düşmesi cartu curtu yaşayan uydunet-kablonet ne silkimse artık bunda.

GONDARCENGIZ tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

scamdir ya, ben üç ayrı adreste kurdurdum öyle bişey görmedim, hani binadaki giriş boatına falan koyduysa bilemicem ama tokat tadı var sdf. muhtemelen senin yerine servisi arayıp sinyali düzelttirip bir seferlik 100tl alma peşinde.

bana bağlayan eleman da YAZILIMCIMISIN ABİ BEN DE HACKER OLMAK İSTİYORUM FESBUKTAN EKLİCEM SENİ TELEFON DA VAR demişti. sonra ilişmedi neyseki.

hatırlayacaksınız TTnetten eve gelen herifin biri öğrenci kıza tecavüz etmişti. profil düşük bi meslek.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/universiteli-genc-kizi-bogarak-oldurduler-21693056

eve pizza bile söylerken karambiti cebinizden minigunı sırtınızdan eksik etmeyin...

Sosyal ağlarda paylaş

7Brr3L.png

şunun yeni bölümünü bi indirim dedim, 3-4dk mutfağa gittim geldim yeşil yanıyo indi diyo, ulan dedim yanlış bişey indirdim heralde sildim tekrar açtım bu sefer daha uzun sürdü ama sonlara doğru 11 ile çekmeye başladı, neyse sadede gelim ; attan inip eşşeğe binmiş gibi oldum fdssfd
 güzel host yakalarsak 2dk da iniyo bütün dizi bölümleri, 25-35mbps dan 90-100 e geçen masum köylünün sevinci içerikli hatıra postum olarak kalsın burada, yarın öbür hız düşünce gelip ağlarken bakarım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...