Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

akşam 6-12 arası bildiğin işkenceye dönüşüyor internet tam da insanların en çok kullanacağı zaman. gerçi hali hazırda olan kullanıcılar minimum 50 mb bağlantıya geçti benim gibi portlarda kaldırmıyor anlaşılan. ulan 20 senede portları yenilemez mi insan. o kadar sağa sola reklam yapıştıracağına o parayla git port al yenile ne bileyim nasıl yapılıyorsa yap işte.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bilginiz olsun. Turksat kafasına göre benim verdiğim taahütü iptal edip, beni eski tarifeme geçirmiş.

aradım müşteri hizmetlerini. öyle bir taahhüte geçmemişsiniz diyor. dedim ses kayıtları var. hatta mesaj var cep telefonumda adı ile tarihi belli.

50mbps 100 güldüren kampanyasıydı. bunu iptal etmişler.

siz de bakın. bu arada hız değişikliğiniz olduğu gözüküyor ama sonra siz istememişsiniz o yüzden düşürmüşüz filan dedi.

şerefsizlikler başladı. direk bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Bir bakalım il müdürlüğüne attılar topu. ses kayıtları dinlenecekmiş. eğer bir sonuç çıkmazsa mahkemeye gideceğim zaten.

o sırada yazarım da. şimdilik cenabetlik bende beni buldu diyorum.

Evet cevap geldi. Kabul ediyorlar taahüte geçtiğimive sonradan birisi tarafından iptal edildiğini. Ama yine de geri vermiyorlar sdf. İl müdürlüğündeki kadın yine deneyecek ama sonuç çıkar mı bilemem diyor.

Şimdi tüketici heyetine mi başvurmam lazım mahkemeye mi? Hizmet bedeli için benim faturax24 mu yoksa aradaki indirim farkıx24 mu hesaplanalıyım.

Baya baya kabul edip geçirmedi adamlar
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...