Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

said:
* Akıllı Sınırsız tarife kapsamında, kullanım miktarına bağlı olarak ek ücret alınmaz. Saat 19:00 itibariyle bağlantı hızı tarifede belirtilen değere düşürülmektedir.

şu anki tarifelerde yazan bu, akşam 7-12 arası hız düşüyormuş.
16 -> 5'e düşüyor
25 -> 10'a düşüyor şu ankilerde. yine aynı olur muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

çok iyi olmuşu ironik mi söyledin.

Her şeyin en kötüsü kablonet de bence. Hala kullanmakta ısrar etmek? Ben hiç bir avantajını görmüyorum kablonetin. Kullanan niye kullanıyor?

benim bölgemdeki en iyi alternatif olduğu için, şimdiye kadar tıkır tıkır da çalıştığı için.

lafı da ucuna kadar getirip kullanan aptaldır yazamamışsın kardeş, az delikanlı olsaydın keşke...
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

50 -> 20'ye düşüyorsa bence sorun yok. netflix izliyoruz yetmiyor diyen varsa bilmem de, oyun moyun için hiçbir anlamda sorun olmaz.

twitch ve youtube izlemek için de yeter normalde ama akşamları throttle'lıyorlar onları. 50 olmuş, 20 olmuş çok fark etmiyor yani sdf.

25 sınırsız 80tl
50 akıllı, aptalı 20miş 74tl

6 lira fazla verip hep 25 almak daha mantıklı gibi bilemedim 5 mbit ölümcül fark olmayabilir tabi, anca gece DL için iyi olur akıllı sınırsız başka bir fayda göremedim. (veya işsiz kalırsam sdsafa)

ama 25 sınırsız ile 50 sınırsız arasındaki fiyat uçurumu çok anlamsız geliyor hala
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii kiii vodafone net.
ulan biraz daha yazarsam çıkar ilişkim var sanacaksınız ahsd

bu arada ciddiyim kablonet ve sol altyapısını kullanıyor. internet sitesindeki fiber tarifelere tıkladığınızda bölgende fiber yoksa kablonet altyapısını veriyor. sadece 100mbit göremiyorsunuz sanırım 75mbit de sınırlı. fiyatlar aynı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...