Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

0 apartmana taşındım, sadece uydunet altyapısı var apartmanda. 5 kasım başvuru tarihim hala gelip bağlamadılar nerdeyse her gün arıyorum her seferinde beyfendi çok haklısınız bu sefer kesin arayacak ekipler diyorlar sonuç aynı :D 5 ocakta şarap alıp kapılarına dayanıcam 2. ayı kutlamak için. rest de çekemiyorum apartmanda hiç bir şey yok başka.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

sıfır apartman pişmanlıktır.

hatırlarsınız geçen sene bu zamanlarda konum vardı benim, sende yine uydunet varmış bende telekom altyapısı bile yoktu 3 ay beklemiştim, cepten wi-fi açıp overwatch oynuyordum :(

bağlanmamış olsa da uydunetin var kıymetini bil sdsafa

vallahi çıldırıcam ya dün yine aradılar modem yok elimizde diye. ULAN DAHA 10 GÜN ÖNCE MODEM GELDİ sizi önceliğe aldık dediniz diyorum ekimden beri bekleyen müşterilerimiz var diyor cevaba bak anasını satim. neyseki elimde eski bir modem docsis modem vardı bari onu kullanayım gelin allah belanızı versin artık dedim cumartesi gelecekler yine son saniye bişi uydurmazlarsa
Sosyal ağlarda paylaş

50 mbit 250gb AKN + Uykuyok kullanıyordum 2 senedir 87 liraya, şimdi bitiyor taahhüt.

Demin aradım ne yapcaz diye, kampanyaların hepsi leş benim usecase için. Dedim kampanya seçmeden ne oluyor, 89 lira benim tarife + 21 lira analog ücret alıyorlarmış 110 lira oluyor. Bildiğin bu bana en mantıklı gibi şuan, zira aylık gündüz 200-250gb, gece ile birlikte belki 700-800 gb data çekiyorum.

Adam yeni yıl için kampanya düzenlemeleri ve yeni kampanyalar yapılacak. Biraz bekleyin 1-2 hafta, uygun bişey çıkar dedi.

Bekleyeceğiz bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

çıkmaz abi

yaklaşık 4-5 aydır aynı vaziyette kullanıyorum 112tl ödeyerek en azından KOTANI GEÇMİŞSİN O YÜZDEN gb başına 1tl alacağız kaçarın yok stresi yok en azından.

kotanı geçmişsin kısmında DL/UP farkını belirtmedikleri için tahminim hepsini kapsar vaziyette yaparlar gb hesaplamasını muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

Mayhem said:

selam!

şimdi ben evi taşıyorum. yeni taşındığım yerde turksat kablo altyapısı yok. 6 ay kadarda taahhütüm var. böyle bir şey başınıza hiç geldi mi? haliyle nakil ettiremeyeceğim. iptal ettirirsem cezalı mı fesh etmiş oluyoruz?

taa 2 ay oldu taşınalı halen ödüyorum geçen önünden geçtim girdim sordum ikametgahı aldırmak lazımmış illa bende aldırmaktan yana değilim askerlik sux ödücem 4-5 ay daha mecbur.

mecbur derken cezası 4-5 aylık faturadan daha yüksek çıktı asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
taahhut bitmis, gun asiri ariyorlar,
bu kampanya var sadece: https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,552,100-gulduren-kampanya

50 mbit / 100gb AKN kampanyasi disinda baska 50mbit koymamislar, buyuk fiyasko.

turknet ve superonline max 36mbit verebiliyor

Sanirim su ikisinden birine gecicem, ama kotayi asinca direk internet kesilmesi hardcoremus...
100 Mbps'ye kadar 250 GB Kotalı/Duran Kotalı
100 Mbps'ye kadar 500 GB Kotalı/Duran Kotalı

su anki tarifem 79,90 25mbit/150gb
gercekten inanilmaz bir zam yapmislar.
boyle serefsizlik gormedim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...