Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2012 Yazı Transfer Sezonu

Wishmaster

Öne çıkan mesajlar

TD)Pentagram said:

e öyle, avrupa liglerinin orta sıralarında ki takımlar daha istikrarlı önü açık.gs için geçerli değil bu tüm türk takımları için böyle, ya bide sanki şampiyonlar liginde seri başı olarak gidiyor,şampiyonluğun favorisi sanki galatasaray öyle bi anlattın ki.

Şampiyonlar liginde iddialı olacağımızı falan söylemedim bir daha okursan. Şampiyonlar liginde oynamak her koşulda güzel bi vitrin umut için. Onun haricinde Galatasaray şuan gayet gidilebilecek bir takım bence. Güzel bir takım kurmak isteniyor. Yüksek başarı hedefleri olan bir takım. Ben bu sene olmasa bile önümüzdeki seneler Avrupa'da istikrar da bekliyorum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

o dediğine katılıyorum, 1 2 sezon şu kadrosunu bozmazsa başarı gelir.kemikleşmiş kadrolar hep başarı aldı.ama hacım sadece şampiyonlar ligi değil ki kariyer, türkiye liginde 3 maç kötü oynasın nasıl bir kamuoyu baskısı yicek. fransa da adam 3 maç sağlam oynadı bianda top player statüsü aldı. mevzu da tek galatsaray değil türkiyenin leş kamuoyu.
Sosyal ağlarda paylaş

@TD)Pentagram

umut 22-23 yaşında olsa dediklerinde haklısında yaşı dayanmış 30 a zaten fransada max 1 yıl daha oynar sonrada anadolu takımlarından birine gelirdi.şimdi gs de 1 sezon iyi oynarsa en kötü 1-2 yıl iyi paraya sözleşmeyi kapar

umutu milli takımda attığı gol kurtardı yoksa çok tırt bi oyuncu bence.sabri nin forvet versiyonu
Sosyal ağlarda paylaş

kafa milli takımda kaldı onun, madem böyle sorunlar çıkacaktı bırakıp gitseydi zamanında,

zaten bir istatistik vardı, Capello kovulana kadar 19 maçta 50 puan mı ne alıyorlar. Capello kovulduktan sonra 14 maçta 19 puan mı neydi :) Rakamlar bunun gibi birşeydi, yanlış hatırlıyor da olabilirim neyse
Sosyal ağlarda paylaş

DEFANSA BİR BOUM BA DAHA
Stoper arayışları süren Trabzonspor, Sol Bamba ile yetinmedi. Sıradaki hedef: Mersinli Joseph Boum! 22 yaşındaki Kamerunlu yıldız için bordo-mavililerin 1,5 milyon euro önerdiği, güney ekibinin ise 2 milyon euro'da direttiği belirtildi. (AMK)

ntv spor'un haberi, ama kaynak bomba sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

şimdi okudum, şoktayım...

anlaşamamışlar, ayrılmış. Parasalın dışında takım kurma ile de alakalı olabilir.

Adebayor'u çok istiyordu redknapp, büyük ihtimalle parasal konulardandır. Bale de gider artık, modric de...
butce ve takima karisilmama konusunda diye okumustum. ha bu arada, sene basinda baya kavga etmislerdi; modric'i 40'a dahi satmak istememisti redknapp reyis.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ŞU ANDA GALATASARAY'I DÜŞÜNMÜYORUM
Galatasaray'ın transfer listesine aldığı ve Avrupa Şampiyonası'ndan sonra İstanbul'a götürmek istediği öne sürülen Bendtner, şu anda Galatasaray'ı değil, sadece Avrupa Şampiyonası'nda başarılı olmayı düşündüğünü belirterek, "Ben şu anda bu konuyu düşünmek istemiyorum. Sadece Danimarka ve Avrupa Şampiyonluğunu düşünüyorum. Ama Portekiz maçında iki gol atmak ve kendimi göstermek çok güzel. Daha da başarılı olup kendimi daha iyi göstererek bana olan ilgiyi arttırmak istiyorum" diye konuştu.
Danimarkalı oyuncu için Arsenal'ın 40 milyon Euro istediği, ancak pazarlığa açık olduğu bildirildi. Bendtner'in Galatasaray'dan yıllık 20 milyon Euro maaş talebinde bulunduğu ayrıca boş zamanlarında İngiltere'de okuyan oğlu Nicholas'ın yanına gidip gelebilmek için de kendisine ücretsiz bir özel uçak tahsis edilmesini istediği Galatasaray'ın da taleplere sıcak baktığı öne sürüldü. Danimarka medyası, Bendtnere istediği parayı verecek çok az Avrupa kulübü olduğunu yazdı.

Milliyet trolluyo
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

BiTcH_oFBaT said:

şimdi okudum, şoktayım...

anlaşamamışlar, ayrılmış. Parasalın dışında takım kurma ile de alakalı olabilir.

Adebayor'u çok istiyordu redknapp, büyük ihtimalle parasal konulardandır. Bale de gider artık, modric de...
butce ve takima karisilmama konusunda diye okumustum. ha bu arada, sene basinda baya kavga etmislerdi; modric'i 40'a dahi satmak istememisti redknapp reyis.

sebebin o olduğu belli, çünkü spurs'un de baya borcu var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...